Buvusi narkomanė ryžosi atvirai išpažinčiai: nepatikėsite, kaip ji atrodo dabar

Įkvepianti moteris savo gyvenimą pakeitė iš pagrindų – priklausomybę nuo heroino ir kokaino iškeitė į kvapą gniaužiančią išvaizdą.

Demi-Nicole Dunlop dvejus metus buvo priklausoma nuo A klasei priskiriamų narkotikų. 27 metų amžiaus mergina juos vartojo kasdien – tuomet ji atrodė suvargusi, jos veidas buvo nusėtas šašais. Dabar ji narkotikų nebevartoja jau keturis metus ir gydosi nuo priklausomybės.

Neseniai susižadėjusi studentė Demi–Nicole pademonstravo savo naują žavingą įvaizdį, šilkinius plaukus ir įspūdingai lygią odą. Savo nuotraukomis iš priklausomybės laikų ji pasidalino norėdama kitiems šia liga sergantiems žmonėms suteikti vilties, kad ir jie gali savo gyvenimus apversti aukštyn kojom.

Demi–Nicole iš Škotijos sakė: „Jau keturis metus nebevartoju nei kokaino, nei heroino. Esu visiškai švari. Dvejus metus buvau priklausoma, vartojau kasdien. Man prireikė labai daug laiko, kad pajusčiau, kad esu verta, kad daug nuveikiau ir kad pradėčiau didžiuotis savimi dėl to, kokį kelią man pavyko nueiti.“

Emocingame Feisbuko įraše, skirtame 3500 savo sekėjų ir draugų, ji rašė: „Visa tai – tik jūsų neįtikėtino palaikymo dėka, esu už tai amžinai dėkinga. Šiomis nuotraukomis, kaip atrodžiau prieš priklausomybę, vartodama ir atsikračiusi narkotikų, dalinuosi tam, kad jas pamatytų kuo daugiau žmonių, rašoma mirror.co.uk.

Jei skaitote šią žinutę ir šiuo metu esate priklausomi, ir jums atrodo, kad niekada nepavyks ištrūkti iš to tamsaus, baisaus, juodo, siaubingo kasdienio užburto rato, iš tos juodosios skylės, žinokite, kad sugebėsite.

Labai prašau manimi patikėti. Aš buvau labai stipriai priklausoma ir maniau, kad tunelio gale niekada nepamatysiu šviesos, bet ją radau. Nebuvo lengva, tai nebuvo kaip pasivaikščiojimas parke ir tikrai toli gražu nebuvo malonu.

Bet noriu, kad mano patirtis jus nuramintų – patikėkite, kad galite, kad išsilaisvinsite iš tamsios priklausomybės juodosios skylės. Žinau, koks jausmas, kai atrodo, kad tai neįmanoma – bet aš esu gyvas įrodymas, kad įmanoma.

REKLAMA

Kaip dauguma žinote, iš pradžių labai bijojau paviešinti savo istoriją, bet man labai pasisekė, kad turiu tiek daug palaikančių žmonių ir tiek daug pozityvaus grįžtamojo ryšio – taip bus ir jums.“

Šiuo metu ligoninėje besigydanti Demi–Nicole sakė:  „Laisvai dalinkitės mano istorija – šį įrašą padariau viešu! Jei tai gali kam nors padėti ir suteikti jėgų bei tikėjimo, kad viskas gali pasikeisti, labai tuo džiaugčiausi.“

 


Rašyti komentarą...
M
Mes
2020-11-16 22:14:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vartodama atrodė geriau negu nebevartodama.
Atsakyti
-3

B
Benius
2020-11-16 22:40:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia, tai pripūstos lūpos. Vaizdas tragiškas
Atsakyti
0

K
Kl
2020-11-17 00:14:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir atrodo..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų