Astrologai siunčia perspėjimą Zodiako ženklams: daugelio laukia rimtos problemos

Astrologai turi rimtų perspėjimų Zodiako ženklams – šiandien gresia rimtos problemos. Žvaigždės rodo, kad nevertėtų imtis atsakingų darbų, o jeigu ir tektų – gero rezultato tikėtis neverta. Diena vargins ir emociškai. Problemos gali kilti ne tik darbe, tačiau ir namuose. Raginama nesivelti į finansinius klausimus, atsiriboti nuo to, ko negalite kontroliuoti.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Domins meilės pasimatymai ir galimos romantiškos akimirkos, tačiau kol kas tinkamai užbaikite pradėtą darbą, pasirūpinkite technika. Dėl per didelio skubėjimo, aplaidumo galimos rimtos problemos.

Tauras

Neaiški situacija, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti neramių minčių. Stenkitės neakcentuoti vien tik savo interesų ir nemėginti neteisėtais būdais jų įtvirtinti. Neprovokuokite agresijos, pavydo.

Dvyniai

Galite pakliūti į draugiją, kuri paskatins norą veikti, kurti. Turėtų spręstis kai kurie su veikla, investavimu, bendradarbiavimu susiję klausimai. Meilės reikalai bus audringi, įkvepiantys.

Vėžys

Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas ar pasiskolinti. Galbūt nuspręsite kažkur investuoti ar padėti artimam žmogui. Jeigu iš to tikitės naudos, turite savanaudiškų siekių, galite nusivilti.

Liūtas

Ši diena gali būti emociškai nelengva. Galbūt sužinosite apie įvykius, kurie kelia nerimą ir gal yra kaip nors susiję su artimu žmogumi. Gilių išgyvenimų teiks meilė.

Mergelė

Galite patirti nuostolių dėl noro pasipuikuoti arba dėl neapdairumo. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau. Emocijas gali užgauti šeimos nario poelgis ar pavydas.

REKLAMA

Svarstyklės

Jūsų vaikams ar mylimam žmogui tai gali būti nelengvų išbandymų diena. Gresia pavojingos situacijos. Tačiau po tam tikro sukrėtimo gali išryškėti gilūs meilės jausmai. Saugokite sveikatą, nes ji lengvai pažeidžiama.

Skorpionas

Šiandien nelabai galite tikėtis pozityvių reakcijų iš savo pašnekovų, ypač jei jie vyrai ar konkurentai. Staiga gali nutrūkti kažkoks susitarimas, atsirasti gilus plyšys santykiuose ar pan. Galima pasijusti auka ar atpirkimo ožiu.

Šaulys

Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis. Kita vertus, palanki diena siekti dominančio asmens palankumo.

Ožiaragis

Tikriausiai ši diena bus kupina pavojų. Gresia ir nuostoliai, ir avarinės situacijos. Stenkitės išvengti nemalonių incidentų, neskolinkite ir nesiskolinkite pinigų, vertingų daiktų.

Vandenis

Nekokia diena techninei veiklai, kelionėms, reikalams su užsieniečiais, biurokratais. Problemų gali kilti ir namuose. Domėkitės, kuo užsiima šeimos nariai.

Žuvys

Šiandien nesiimkite atsakingų darbų. Kažin ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo to, ko vis tiek negalite pakeisti. Galite būti įvelti į konfliktus.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
Šrekas
2020-09-14 11:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur buvote,ateities spėjikai,prieš kylant viruso panndemijai ???!!!
Atsakyti
0

A
Algirdas.
2020-09-14 15:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnių šaika
Atsakyti
-1

V
Vovka
2020-09-14 17:14:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie vėjai - guli žmogus vos ne mirties patale -neįgalus, o sako ,,Meilės reikalai bus audringi, įkvepiantys".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų