Gyvenimus keičianti Laura Šukienė neria į naują veiklą: įkvėps daugelį

Žymiausi teisininkai, garsiausi aktoriai, politikai, atlikėjai – kaip jie tapo tokiais, kokie yra dabar? Kaip atrasti savo sritį, kurioje jaustumeisi lyg žuvis vandenyje? Naujienų portale tv3.lt – nauja tinklalaidė „Karjeros laiptais“ su Laura Šukiene. Lektorė, „Muster academy“ įkūrėja, karjeros konsultantė ir veidotyros specialistė savo laidoje kalbėsis su pačiais garsiausiais Lietuvos žmonėmis, kurie kasdien mėgaujasi ir trykšta džiaugsmu dėl srities, kurią pasirinko.
Istorijos Prieš 1 val.

Žinomam Lietuvos žurnalistui prakalbus apie priklausomybę ekspertas įspėja: tai žinoti būtina

Ketvirtadienį žurnalistas, laidų vedėjas Aurelijus Bezekavičius prakalbo apie priklausomybę azartiniams lošimams. Po šios žinios ekspertas įspėja – būtina žinoti, kaip padėti į lošimų liūną patekusiems žmonėms. Savo socialinio tinklo paskyroje vyras teigė, kad gyvena didelėje įtampoje, mat rimtai susirgo lošimų manija: „Tai mane privedė prie įklimpimo į skolas, melų visiems ir manipuliacijų. Neieškau pasiteisinimų – liga yra sunku, bet aš bandysiu nuo jos pagyti.
Istorijos Prieš 3 val.

Karštą naktį užmigsite daug greičiau: išbandykite 1 miego pozą

Karštomis naktimis daugeliui darosi vis sunkiau užmigti. Išpila prakaitas, neįmanoma patogiai įsitaisyti, todėl miego kokybė prastėja. Tačiau miego ekspertė išdavė geriausią miego pozą, kuri padės net karščiausią naktį greičiau užmigti ir gerai išsimiegoti.  Pasak „Dreams“ miego ekspertės Sammy Margo, karštis sukelia nemažai problemų dėl melatonino – hormono, kuris sukelia mieguistumą, išsiskyrimo, rašo mirror.co.uk.
Patarimai Prieš 4 val.

Kuo skubiau šalinkite šias dėmes ant odos: gali virsti vėžiu

Pasimėgavę saulės voniomis neretai pastebime, kad ant odos atsirado mažų baltų dėmelių. Dažnai šios dėmelės tampa estetine problema. Vis dėlto, ilgainiui gali atsirasti ir surandėjusių aktininės keratozės dėmelių, kurios negydomos gali sukelti odos vėžį. Kaip reikėtų rūpintis šiomis dėmelėmis bei ką būtina žinoti apie fotosenėjimą, aptariame su „Danys Clinic“ gydytoja dermatologė Rasa Aurelija Vankevičiūtė.

Kviečia gyventojus nemokamai pasitikrinti nuo vėžio: štai kokiuose miestuose tą bus galima padaryti

„VUL Santaros klinikos aktyviai įsitraukia į akciją ir didžiausias mūsų indėlis – specialistų dalyvavimas joje. Šiemet žmones konsultuos apie 20 mūsų klinikų gydytojų bei rezidentų. Žinome, kad eilės pas specialistus – didelės, todėl ši akcija – puiki proga gauti greitą ir kokybišką konsultaciją. Kasmet akcijos metu nustatoma apie 10 melanomos atvejų ir keliasdešimt ikivėžinių susirgimų. Pagal statistiką 30 proc. žmonių turi tikimybę susirgti odos vėžiu.
Sveikata Prieš 5 val.

Perskaičiusi apie mirusią paauglę Mėją parašė jautrų laišką: „Ašaros byra“

138
„Esu mama ir man ašaros kaupiasi jau kelintą dieną vos pagalvojus apie 14-metės Mėjos mirtį. Dar labiau sujaudino žinia, kad Mėjos mamai per pusmetį teko palaidoti du savo vaikus. Būtent tokia žinute viešai pasidalijo dainininkas Stano“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Vilija. Aš kartais pagalvoju, kad mes, žmonės, gyvename kaip tikri išpuikėliai – sugebame problemą susikurti lygioje vietoje. Norime didesnių namų, galingesnės mašinos, daugiau kelionių, turtų arba prabangos.

Vilnietės Evelinos vaizdo įrašus peržiūri tūkstančiai: juose atpažinsite save

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi 38-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šį kartą laida – paprasta ir linksma, kartu su dviejų vaikų tėveliais Evelina ir Aurimu Urbanovičiais. Kas jie tokie? Ir kas ta ponia su šluoste? Atskleidžia šeimų realijas Šeima išgarsėjo pradėjusi filmuoti trumpus filmukus apie santykius ir skelbti juos instagrame.
Istorijos Prieš 6 val.

Kauniečiai pasišlykštėjo vaizdu prie populiaraus restorano: to išvysti nesitikėjo

„Riebaus Katino“ tinklaraštyje netrūksta ne tik įvairiausių maitinimo įstaigų apžvalgų, tačiau ir netikėtų istorijų, kuriomis pasidalina skaitytojai. Štai visai neseniai prie Kauno mieste, Savanorių g., esančio greito maisto restorano „McDonald‘s“ klientai užfiksavo neįtikėtiną vaizdelį. Prie pat restorano prieigų lakstė būrys pelių. „Vykstant į „McDonald‘s“ nepamirškite pamaitinti pelių. Jų niekas neaptarnauja, o jos nori valgyti.

Vasarą medikai ragina pasisaugoti šio mirtino užkrato: pernai rizikingus išpuolius patyrė 3,8 tūkst. žmonių

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) specialistai kasmet užregistruoja kelis tūkstančius į medikus besikreipiančių asmenų, kurie buvo sužaloti gyvūnų. Paskutinis mirties nuo pasiutligės atvejis Lietuvoje užregistruotas 2007 m. (asmuo susirgo keliaudamas po Indiją, kur jam įkando nepažįstamas šuo), tačiau kai kuriose pasaulio šalyse vis dar fiksuojama šios ligos atvejų.
Sveikata Prieš 7 val.

Vyrą ilgą laiką kankino kosulys: radinys organizme šokiravo net medikus

Atlikus tyrimus pacientui iš Brazilijos, kurį ilgą laiką kankino kosulys, priblokšti liko net medikai – paaiškėjo, kad dėl kosulio kaltas visai ne peršalimas, o vyro organizme apsigyvenęs kaspinuotis. Nerimą medikams sukėlusioje rentgeno nuotraukoje, kuria gydytojas Borinas de Souza pasidalino socialiniame tinkle „Twitter“, matyti šimtai ryškių nedidelių dėmelių. Paaiškėjo, kad tai – kalcifikuotos parazitų liekanos.
Istorijos Prieš 7 val.

Raskite kitokį žodį tarp ZEAL: pavyks pastabiausiems

Galvosūkiai yra puikus būdas išbandyti savo pastabumą ir įdarbinti smegenis. Nesvarbu, ar ieškote paslėpto daikto, ar sprendžiate itin sunkią užduotį – tai itin naudinga jūsų smegenims. Štai naujas išbandymas jums – virtinėje žodžių ZEAL rasti pasislėpusį kitokį žodį. Šią užduotį pavyks įveikti tik patiems pastabiausiems. Nėra nieko įdomesnio, nei galvosūkiai, kuriuos reikia išspręsti per nustatytą laiką.
Gyvenimas Prieš 7 val.

Uodai jūsų daugiau nekąs: štai kas padės

54
Lauktas šiltasis sezonas ateina ir su savo nepatogumais – vėl atgyja vabzdžiai, kurie gali greitai apkartinti viešnagę gamtoje. Neretai įgėlimo vietą ima niežėti, „Camelia“ vaistininkas Deimantas Auškalnis pataria ne tik, kaip numalšinti niežulį, bet ir kaip suteikti pirmąją pagalbą, kai prasideda alergija. Įgėlęs vabzdys perduoda į žmogaus organizmą biologiškai aktyvias medžiagas, kurios gali sukelti odos paraudimą, patinimą ar niežulį.

Gelbėtojas patarė, kaip išvengti skaudžių nelaimių vandenyje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiais metais ugniagesiai gelbėtojai jau atliko 162 gelbėjimo darbus vandenyje. Jie ištraukė 32 nuskendusius žmones, iš jų 2 vaikus, bei išgelbėjo 25 gyventojus. Vien gegužę iš vandens telkinių jau ištraukta 14 skenduolių.
Sveikata Prieš 8 val.

Pamatęs, ką kavinėje užsisakė mama su 4 vaikais, susigraudino: savininko poelgis veria širdį

Kavinės savininkas papasakojo, kokį šoką patyrė, kai pamatė, ką maitinimo įstaigoje apsilankiusi mama užsisakė sau ir savo keturiems vaikams. Jo poelgis išgirdus mamos istoriją sujaudino ne vieną.  34 metų Joe Worallas, vienas iš „Blackdoor Bar & Bistro“ Vakarų Derbyje, Anglijoje, savininkų, pasakojo, kad praėjusio penktadienio rytą pradėjo darbus, kai šeima užėjo ir atsisėdo prie staliuko.  Įsitaisę jie paprašė vienos mažos porcijos blynelių iš vaikiško meniu.
Istorijos Prieš 8 val.

Atskleidė geriausias namines trąšas rožėms: sukraus įspūdingą kiekį žiedų

Rožės mėgsta tręšimą – kuo daugiau jas tręšite, tuo augalas bus sveikesnis ir kraus daugiau žiedų. Jei nenorite dažnai pirkti rožių trąšų iš sodo centrų ar internetinių parduotuvių, nesijaudinkite – galite pasigaminti namines rožių trąšas be jokių papildomų išlaidų. Ir ingredientai trąšoms yra arčiau nei manote – juos jau turite virtuvėje.   Štai keletas puikių organinių rožių trąšų, kurias galite pasigaminti naudodami virtuvėje esančius ingredientus, rašo myorganicgarden.in.

Ištrinkite šias programėles: telefonas veiks greičiau

Nėra nieko patogiau, nei galėti vos prireikus atsisiųsti į telefoną bet kokią programėlę. Nesvarbu, ko jums reikia, greičiausiai, rasite viską, ko panorėsite. Tačiau kai kurios programėlės gali trikdyti sklandų telefono veikimą, o kai kurių tipų programėles reikėtų visiškai ištrinti iš telefono.  Per daugelį metų telefone susikaupia daugybė įvairių programėlių, kai kurios jų reikalingos kasdien, kitos galbūt visai nenaudojamos ir net pamirštos.
Patarimai Prieš 9 val.

Nerimo signalas: Vilniuje daugėja pavojingos infekcijos atvejų

Per penkis šių metų mėnesius Vilniuje nustatyta tiek pat legioneliozės – ūminės infekcinės kvėpavimo takų ligos, kurią sukelia bakterijos – atvejų kiek per visus praėjusius metus – rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento duomenys.
Sveikata Prieš 10 val.

Paauglystės maištas Tatjanai kainavo inkstus: dabar panevėžietė savyje nešiojasi dalelę mamos

Panevėžietė Tatjana savyje nešiojasi dalelę mamos – prieš 4-erius metus moteriai prireikus inksto transplantacijos jos donore tapo mama. Dabar Tatjanai nebereikia atlikti kasdienių dializės procedūrų, gyvenimas tapo laisvesnis. Tatjanos mama Galina po gyvosios donorystės dovanos dukrai gyvena su vienu inkstu, tačiau dėl to jos gyvenimo kokybė nė kiek nesuprastėjo. Tatjanai buvo vos 14 metų, kai ji susirgo sunkia pirmojo tipo cukrinio diabeto forma.
Sveikata Prieš 10 val.

Atrado skaniausią kopūstų mišrainę: tiks ir prie mėsos, ir viena

„Mišrainė, kuri puikiai tinka prie mėsos kepsnio arba pakramsnojimui ir viena. Daugiau daržovių yra gerai mūsų pilvui. O mėlynąjį kopūstą man atrodo mes be reikalo esame nuvertinę ir pamiršę“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė. 4 porcijos, užtruksite apie 10 min. Reikės: 0,5 mėlyno kopūsto; 2 morkos; 1 mėlynas svogūnas; žiupsnis druskos; žiupsnis juodųjų pipirų; 2 v. š. majonezo; 2 v. š. grietinės; 1 v. š. smulkintų žalumynų: krapai, petražolės.
Gyvenimas Prieš 10 val.
REKLAMA
Unikauskas atskleidė ilgo gyvenimo paslaptį: tai žino ne visi  Unikauskas atskleidė ilgo gyvenimo paslaptį: tai žino ne visi

Unikauskas atskleidė ilgo gyvenimo paslaptį: tai žino ne visi

Ar žinojote, kad Japonijoje gyvena daugiausia šimtamečių visame pasaulyje? Apie ilgą ir kokybišką gyvenimą svajoja daugelis, tačiau to pasiekti pavyksta ne kiekvienam. TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“, profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo apie paprastą triuką, kuris padės prailginti gyvenimą ir priartėti prie japonų gyvenimo trukmės. Tereikia sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje Pavalgę apsnūstate? Pasirodo, kad dėl to kaltas padidėjęs cukraus kiekis kraujyje.
Į viršų