Gairės

žvaigždės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žvaigždės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žvaigždės“.

Emocionalus sekmadienis šiems Zodiako ženklams: intrigų netrūks

Daliai Zodiako ženklų šis sekmadienis, panašu, bus įtemptas. Astrologai šią dieną įspėja neskubėti, neišlaidauti. Taip pat galite klysti spręsdami apie kitus, jų ketinimus – abejonės gali atsisukti prieš jus pačius.  Avinas Turėsite nemažų ambicijų, dėl jų nesibodėsite netgi klastų, intrigų. Sunku tikėtis, kad pavyks nesinervinti dėl pastebėtos nepagarbos, kritikos. Galimi piniginiai praradimai dėl nenumatyto įvykio.
2023-11-26

Laukia nerami diena: ypač įspėja vieną Zodiako ženklą – gali ištikti trauma ar paūmėti liga

Paskutinioji lapkričio savaitė ne vienam Zodiako ženklui atneš įtampos, gali sugriūti dienos planai. Vieni gali susidurti su finansiniais sunkumais, kitų lauks nusivylimas dėl pradėtų darbų, dar kitiems didėja rizika patirti traumą ar kitaip pablogėti sveikata. Lapkričio 25 dienos horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Gali paaiškėti, kokia nauda ar nuostolis nusimato iš neseniai pradėto kūrybinio, dalykinio projekto. Jeigu kažkokia prasme tikitės lengvos pergalės, galite nusivilti.
2023-11-25

Išrinktos nepatraukliausios įžymybės: sąraše – ir daugelio mylimi vardai

Socialinio tinklo „Reddit“ vartotojai įvardijo įžymybes, kurios, jų nuomone, yra nepatraukliausios. Atskleidžiame, kas pateko į šį antireitingą. Portalas Unian.net paskelbė bjauriausias įžymybes. Jas išrinko interneto vartotojai. Adamas Levine'as Adamas Levine'as – populiarus amerikiečių dainininkas, grupės „Maroon 5“ vokalistas. Jam 44 metai. Daugeliui žmonių jis atrodo patrauklus, tačiau yra kategorija žmonių, kuriems nepatinka jo tatuiruotės.
2023-11-20

Garsenybių namai atima žadą gerbėjams: parodė, kaip atrodo

Garsenybių nekilnojamasis turtas yra gana didelė pramonės šaka, nes daugybė žvaigždžių perka žemę, kad galėtų ją paversti dar didesniu pelnu. Kitos įžymybės savo milijonus panaudoja tam, kad pasistatytų tikrą unikalų namą, atspindintį jų asmenybę. Daugelis stulbinančių ir neįtikėtinai brangių pasaulio dvarų yra praktiškai jų savininkų atspindys. Dauguma žvaigždžių nemažai prisideda ir prie architektūros bei interjero dizaino.
2023-11-19

Išgirdusi Klarko žodžius žodžių į vatą nevyniojo: „Jūs patys kalti“

„Išgirdau labai taiklius Klarko žodžius vienoje laidoje, tikiuosi išgirdo ir tie, kuriems jie skirti. Jau tikrai nebeįmanoma tylėti, todėl noriu kreiptis į Lietuvos žvaigždes – nustokite pagaliau verkšlenti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Kristina.
2023-11-17

Naujausias Naglio Šulijos savaitės horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Saulė kartu su karinguoju Marsu keliauja Skorpiono ženklu. Saulė ir Marsas Skorpione – akcentas į kovą, kuri nežino jokių kompromisų ir visai neprivalo laikytis kokių nors taisyklių. Vienintelis ir svarbiausias akcentas – tai (veiksmas) yra efektyvus ar jis nėra efektyvus. Arba – nepakankamai efektyvus. Tikslas pateisina bet kokias priemones, svarbu kad tas tikslas būtų pasiektas.
2023-11-05

Zodiako ženklų laukia itin sudėtinga diena: nemalonūs pokalbiai, rūpesčiai ir užduotys

Savaitės pabaigos žvaigždynas iškalbingas. Astrologai teigia, kad jis rodo ne pačią maloniausią dieną. Teks dorotis su sunkumais, stoti į akistatą su situacijomis, kurių tikrai nesitikėjote. Ką žvaigždės žada jums – skaitykite toliau. Horoskopas spalio 1 dienai: Avinas Nors diena bus gana įprasta, jūsų nuotaikos nuolat kaitaliosis. Nervai gali būti įtempti dėl nelengvo pokalbio su solidžiu asmeniu. Jeigu bandysite kelti savo reitingą, įtaką, galite persistengti.
2023-10-01

Įspėja šiuos Zodiako ženklus: laukia apgaulingas ir pavojingas metas

Jei nebus atidūs, ši diena daliai Zodiako ženklų gali atnešti neigiamų išgyvenimų. Patariama nestokoti dėmesio smulkmenoms, nepervertinti savo jėgų. Rugsėjo 30 d. horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Apgaulingas metas, pažadinantis viltį, kuri bus tik spąstai: netikėkite šios dienos pasiūlymais bei pažadais, susijusiais su karjera. Nesiimkite sunkių, sudėtingų užduočių. Tauras Pavojingas metas: niekur aklai nesiveržkite, būkite kantresni, skubėdami galite lemtingai suklysti.
2023-09-30

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Štai ką žada žvaigždės. Avinas. Darbai ir džiaugsmai. Šią savaitę gali būti daug nelabai didelių, tačiau gana svarbių darbų, kurių negalima atidėlioti, ir kurių imtis reikės neatidėliojant ir pareigingai. Palankus laikas rūpintis sveikatos reikalais. Tikėtina, kad nestigs ir smagių, malonių pramogų bei kūrybos. Jautis. Linksmai.
2023-09-17

NBA naujienos: griežtės baudos už perdėtą žvaigždžių ilsinimą

ESPN šaltiniai praneša, kad NBA turėtų priimti griežtesnes taisykles ir bausmes, jog būtų apribotas žvaigždžių poilsis nacionalinių transliacijų ir naujojo sezono vidurio turnyro metu. NBA konkurencijos komitetas rekomendavo planą, kurį trečiadienį turėtų patvirtinti lygos valdytojų taryba. Pagal jį lygos biurui būtų suteikta teisė skirti drausmines nuobaudas už praleistas rungtynes ir galimybė skirti komandoms daugiau kaip 1 mln.
2023-09-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų