Kauno gimdymo namų maistas sukėlė pasipiktinimą: vaizdas nukelia į gūdžius laikus

Socialiniame tinkle kilo pasipiktinimų banga po to, kai tinklaraštininkas „Riebus katinas“ pasidalino maisto nuotraukomis, kurį Kaune įsikūrusiuose P. Mažylio gimdymo namuose gavo vaiko susilaukusi moteris.

Maistas gimdymo namuose

„Mielos būsimos mamos, stiprybės Jums besilaukiant kūdikio, nes jei tektų atsigulti į P. Mažylio gimdymo namus jos tikrai prireiktų, nes ten duodamas maistas jus nukels į tuos gūdžius laikus, kai Lietuva buvo Rusijos provincija, ir tai kuo ligoninėse buvo maitinami ligoniai rūpėjo tik jų šeimos nariams, ten dirbantys rūpinosi tik savimi...“, – rašoma įraše.

Nuotraukose matomi trys patiekalai, kuriuos praėjusią savaitę gavo mama tapusi moteris: ryžių košė su batono ir duonos riekelėmis, šaukštu sviesto ir gabalėliu varškės sūrio, silkė su duonos ir batono riekėmis ir šaukštu sviesto bei varškė su batono ir duonos riekelėmis ir šaukštu sviesto.

Greitai šis įrašas sulaukė šimtų komentarų ir pasidalijimų – žmonės piktinosi gimdyvei patiektu maistu.

Rūpinasi pilnaverte mityba

Kauno klinikinės ligoninės, kurios vienas iš filialų yra P. Mažylio gimdymo namai, komunikacijos specialistas Saulius Tvirbutas, naujienų portalui tv3.lt sakė, kad dietologų komanda rūpinasi, kad gimdyvių mityba gimdymo namuose būtų subalansuota ir atitiktų parai reikalingų medžiagų normą.

Nėščia moteris ligoninėje

„P. Mažylio gimdymo namai nuolat sulaukia labai daug padėkų ir gerų atsiliepimų dėl personalo darbo ir teikiamų paslaugų. Tuo didžiuojamės ir esame dėkingi savo pacientėms.

Kauno klinikinės ligoninės, kurios filialas yra P. Mažylio gimdymo namai, dietologų komanda rūpinasi, kad mityba būtų pilnavertė, subalansuota, atitiktų parai reikalingų baltymų, vitaminų, angliavandenių ir kitų maistinių medžiagų normą.

Čia patiekalai nesikartoja ir kasdien būna skirtingi 7 dienas. Suprantama, jie nėra kuo nors ypatingi, bet viliamės, kad individualaus skonio neatitikusius įspūdžius kompensuoja personalo šypsenos.

Linkime visoms mūsų gimdyvėms ir jų šeimoms stiprios sveikatos!“, – atsakymą pateikia S. Tvirbutas.


Rašyti komentarą...
d
do
2020-09-01 15:02:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu nežinau, namuose aš valgau tą patį.... ką matau nuotraukose. visi pamiršta ko į gimdymo namus vyksta moteris ,,ar pavalgyt"?
Atsakyti
-12

G
Gitana
2020-09-01 15:37:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
gydžiausi savaitę po operacijos.esu patenkinta tiek maistu, tiek personalu. O silkė labai skanu....
Atsakyti
-7

J
Juna
2020-09-01 15:52:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tarybiniais lsikais gimdymo namuose maistas buvo visai normalus neturejau ko skūstis
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (38)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų