Kūdikio netekusios gimdyvės močiutė: kalbėjom su ja, ji ištisai verkia

Anykščiuose siaubinga nelaimė. Lauko tipo tualete sodų bendrijoje rastas negyvas naujagimio su virkštele kūnelis. Netikėtai pagimdžiusi 20-metė atsidūrė ligoninėje, o policija pradėjo tyrimą dėl nužudymo. Prie sodo namelio sutikta močiutė neigė nusikaltimą – neva jos anūkė net nesuprato, kad laukėsi.

Ankstų rytą, prieš 5 šiame sodo namelyje Anykščių rajone 20-metę ištiko tragedija. Lauko tipo, bet viduje įrengtame tualete, netikėtai gimė naujagimis. Jis įkrito tiesiai į srutų duobę. Išvydęs tualete naujagimį moters draugas skubiai iškvietė pagalbą. Moteris atsidūrė ligoninėje.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kūdikio netekusios gimdyvės močiutė: kalbėjom su ja, ji ištisai verkia

„Šiandien apie 4 val. 50 min į BPC gautas pranešimas, kad Anykščių raj., Šeimyniškėlių kaime, vienoje iš sodybų, sodo namelyje, tiksliau, įrengtame pirmam aukšte, tokiam kaip lauko tipo tualete, yra rastas kūdikio pagimdyto lavonėlis. Su placenta ir virkštele", – įvardijo gautą pranešimą Anykščių rajono policijos komisaras Jonas Cicėnas.

Pareigūnai mirties priežasčiai nustatyti ėmėsi tyrimo. Kol kas 20-metei pareikšti įtarimai dėl nužudymo. Į ligoninę paguldytos moters būklė sunki, bet stabili. Ji esą bendrauja su medikais, psichologu.

„Kol kas nieko pati neaiškina, pati iš pačio ryto buvo išgabenta greitąja į Panevėžio ligoninę, nes prireikė medicininės pagalbos.Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 129 str., nužudymas. Už kurį numatyta atsakomybė nuo 8 metų iki 20, o pačias aplinkybes, kaip tas įvykis atsitiko, bus galima papasakot, kai bus atlikti ikiteisminio tyrimo veiksmai, kai pasisakys specialistai", – sako J. Cicėnas.

Jauna pora jokioms tarnyboms nebuvo žinoma. Pasak Anykščių seniūno, mergina nėra asociali, turi darbą ir mokosi. Apie porą gerai atsiliepia ir kaimynai.

„Yra jauni žmonės, aš skaitau, kad yra didelė nelaimė, užuojauta šeimai ir artimiesiems, daugiau komentarų neturiu. Nieko pasakyt negaliu, kadangi seniūnijos akiraty nebuvo papuolusi", – kalbėjo Anykščių rajono seniūnas Eugenijus Pajarskas.

„Policija jokių duomenų apie tą asmenį neturi, charakterizuojama yra teigiamai, susidūrę su kitomis socialinėmis tarnybomis nėra buvę. Tie, kas dirbo įvykio vietoj, tą lavonėlį perdavė tarnyboms, kurios užsiima mirusių palaikų pervežimu. Ir pristato ekspertams", – kalbėjo J. Cicėnas.

REKLAMA

Tvarkingas sodo namelis po įvykio liko užrakintas ir užantspauduotas. Kurį laiką į jį niekas negalės patekti. Kieme sutikta moteris nors ir karščiavosi, bet sutiko papasakoti, kas nutiko.

Močiute prisistačiusi anykštėnė neigė nusikaltimą ir mano, kad anūkę greičiausiai ištiko persileidimas.

„Kas nutiko, aš nežinau, aš čia nebūnu, nuėjo tualetan, sako, viskas iškrito. Anūkė taip sakė, dabar pagalvokit, ar maža moterims būna persileidimų, jeigu ligoninėj, tai nieko, bet jei namuose atsitiko, tai viskas", – mano močiutė Aldona.

Ji pasakojo toliau: „ji darėsi testą balandžio pabaigoj, testas buvo neigiamas, nu tai kiek galėjo būt. Aš tai galvoju, pusantro mėn. galėjo būt, ar čia nužudymas?"

Pasak moters, anūkė jau kelis mėnesius blogai jautėsi ir galbūt pati nesuprato, kad laukėsi.

„Iškrito ir iškrito, su virkštele, ką jūs galvojat, viduj būna jis be virkštelės? Nežinau nieko, aš pati šoke, visi mes čia šoke. Kalbėjom su ja, ji ištisai verkia. Pas mus tokių nėra, kad žudytų ar ką darytų", – pasakojo močiutė Aldona.

Situacija aiškinasi ne tik policija, bet ir vaiko teisių tarnyba.


Rašyti komentarą...
E
EK
2020-06-18 21:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio svorio naujagimį žurnalistai kūdikiu vadina?... Yra labai spekuliuojama tokiomis nelaimėmis :(((
Atsakyti
-2

L
Lina
2020-06-18 22:56:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neteiskit merginos ne jums ja teisti
Atsakyti
-5

T
Tolerancija
2020-06-19 08:23:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau negalima teisti merginos, ypač mums. Kai straipsnis tikrai nėra aiškus, ar tai kūdikis ar tai 2 mėn vaisius? Žurnalistai geriau nei nerašytų tokių straipsnių, nes tik kursto pyktį. O galbūt ta mergina nekalta ir tikrai įvyko persileidimas, čia variantas jei 2men vaisius, ir jei tikrai labai skaudu, tai tikrai tada nereikia papildomų įžeidinėjimų, jei ji sugalvotų pasiskaityti tai ką rašote..
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų