Rašyti komentarą...
Jei patis zurnaliugos nezino lities o sneka
Jei patis zurnaliugos nezino lities o sneka
Labai ilgą laiką galvoju kokią teisę žmonės teisti net nežinodami pilnai situacijos. Dar plius kai žiniasklaida dėl straipsnio patrauklumu visada pagražina istorijas. O didžiausia esmė ta, kad žiniasklaidai pajebat jiems tik reitingai rūpi. Labai daug atvejų aprašyta tiek Lietuvos, tiek užsienio mokslinių straipsnių apie moteris kurios tikrai nežinojo, kad laukiasi. Tos istorijos baigdavosi arba sėkmingai, arba nelabai. Taip pat gimdyvę lydėdavo šokas, depresija, savižudybė. Neretai po gimdymo numirdavo, nesulaukus tinkamos pagalbos. Juokinga skaityti komentarus "kaip gali nežinoti kad laukiesi, aš tai žinojau" tai išties kiekvienas žmogaus organizmas individualus, juk pas gydytoja neateisi ir nesakysi "va man tas pats kas kaimynei veronikai, duokit vaistų". Tai visgi užuojauta šeimai, ypač merginai su tuo susidūrus. Tikėkimės viskas išsispręs.
vyrai (tėvai) kalčiausi pasismagina, o paskui kentėt mergaitei.
Žurnalistų žiniai :NAUJAGIMIS-28 paros po gimimo. KŪDIKIS-vaikas iki metų amžiaus.

Išimtinais atvėjais testai nerodo nėštumo,kraujavimas vyksta tvarkingai kas mėnesį,o besilaukiančios ilgai gali nesuprasti ,kad laukiasi.Intelekto nesužalota moteris ,ypač pirmakartė ilgai neskiria vaisiaus judesių nuo pilvo pūtimo ir raižymo.Yra netgi tokių atvėjų,kai besilaukiančioms svoris krenta 20-30kilogramų.
Nesidraskykim,palaukim ekspertų išvadų.
Manau negalima teisti merginos, ypač mums. Kai straipsnis tikrai nėra aiškus, ar tai kūdikis ar tai 2 mėn vaisius? Žurnalistai geriau nei nerašytų tokių straipsnių, nes tik kursto pyktį. O galbūt ta mergina nekalta ir tikrai įvyko persileidimas, čia variantas jei 2men vaisius, ir jei tikrai labai skaudu, tai tikrai tada nereikia papildomų įžeidinėjimų, jei ji sugalvotų pasiskaityti tai ką rašote..
@Tolerancija Su plakančia širdim- jau yra žmogus/kūdikis, o ne joks “vaisius”.
@Tolerancija Juk čia Lietuva Teisti kitus įprasta
O ta mergaite mama turi?
Gal ji buvo gasdinama savo šeimos nariu grasinama kad išvarys iš namu jei vaiku prisidarys ...koki jus visi kvaili esat suauge besmegenu net sakyciau.o cia 20 metu panele neaisku kokioj aplinkog gyvenanti.yra specelistai juk negi ir tie kvaili yra nesugeba išsiaiskint del ko ji taip pasielge.tik suauge artimi jos žmones kalti del to ka ta mergaite padare.20m tai nieko dar nesako .ji juk dar priklausoma nuo suaugusiu savo matyt kvailu tevu.ka tai mociutei ji turi sakyt ar tevam jeigu ji ju bijo.
siaip gal is tiesu ivyko persileidimas, bet kad 20 m mergina nezinotu jog yra nėščia... kazkas nerealaus.
Irgi gera pasakotoja, nei zino nei ka, savo trigrasi kisa.
Bekakojant, matyt ir kūdikis išlindo. Nu atsiprašau, bet taip nebūna. Vis tiek turėjo pasijusti sąrėmiai, o ir vaisiaus spyriai nėštumo metu jaučiasi. Čia ko gero pati motina nenorėjo vaikelio. Bet ne man ją teisti, gyvenimas nuteis...
@Ji Juk buvo parasyta, kad buvo nescia tik pora menesiu, tai apie kokius vaiko judesius jus kalbat? Yra aprasyta daugybe atveju kai moterys isnesioja ir pagimdo net nezinodamos kad jos laukesi... nereikia spresti pagal save, jeigu jums taip nesuprantama, tai nereiskia, kad taip negali but!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų