Moteris numetė 32 kilogramus – atskleidė savo sėkmės paslaptį

Londone gyvenanti 24-erių Adrienne Marsh tikina, kad kai susirado mylimąjį, bendraamžį James Price ir su juo pradėjo du kartus per savaitę eiti į pasimatymus, netrukus pastebėjo, kad jai žaibiškai auga svoris. Visa tai buvo dėl to, kad vėlyvais pasimatymų vakarais pora lepinosi skaniais ir, žinoma, kaloringais patiekalais, alkoholiniais kokteiliais, įvairiais užkandžiais. Moteris teigia, kad viso to atsisakiusi ji atsikratė beveik 32 kilogramų.

Mergina atsikratė 32 kilogramų ir atskleidė savo paslaptį (nuotr. Instagram)

Didžiausias svoris, kokį jauna moteris buvo pasiekusi, buvo daugiau nei 106 kilogramai. Ji vilkėjo 18 dydžio drabužius ir, kaip pati sako, dėl savo išvaizdos jautėsi labai blogai.

2019 metų sausį ji nusprendė, kad laikas kažką gyvenime keisti. Jai nepatiko nei estetinis vaizdas veidrodyje, ji nesijautė seksuali, patraukli ar, visų pirma, išvaizdi sau, be to, ėmė jaudintis ir dėl savo sveikatos.

Pirmiausias dalykas, ko atsisakė moteris, buvo vėlyvi pasimatymai restoranuose ir baruose. Juos pora pakeitė į namuose gaminamas vakarienes.

„Labai sunku apsakyti, kiek kalorijų aš suvartodavau per vieną pasimatymą. Kiekvienas restoranas labai skirtingas, skirdavosi ir mūsų maisto pasirinkimas. Bet dažnai kiekviename restorane užkandžiui užsisakydavau įdarytų bulvių, o vien jos turi apie 2 000 kcal.

Po to rinkdavausi arba picą, mėsainį su bulvytėmis, makaronų patiekalus, kurių vėl kiekvienas turi apie 1000–2 000 kcal. Aišku, visa tai nuplaudavome kokteiliais. Tikrai ne vienu jų. Apytikriai jau keli tūkstančiai kalorijų vien per vakarienę“, – sako moteris.

REKLAMA

Į senus drabužius neįtilpo

Ji pridūrė, kad visuomet mėgo užkandžiauti ne itin sveikais skanėstais, tačiau visa tai išsidėliodavo per visą dieną, o ne vakarine kalorijų bomba.

„Pastebėjau, kad kuo toliau, tuo daugiau suvalgydavau. Jei, pavyzdžiui, jis suvalgo visą picą, vadinasi, mums jau reikia užsisakyti dvi picas. Mano porcijos pamažu didėjo. Jis man nepriekaištavo, kad priaugau svorio, aš taip pat pernelyg to nesureikšminau.

Iki tol, kol supratau, kad man netinka nė vienas gražesnis rūbas. Aš tiesiog į juos nebetilpau. Tuomet prasidėjo etapas, kai ėmiau savęs nekęsti“, – pasakoja Adrienne.

Ji teigia, kad pati viena niekaip nebūtų prisivertusi susibalansuoti mitybos, atsisakyti žalingų produktų, kadangi nemokėjo jų derinti. Ji kreipėsi į specialistus ir jai buvo sudarytas griežtas mitybos planas, galiausiai, ji pradėjo mankštintis.

Pora vis dar kartas išeina vakarienės į restoranus, tačiau itin retai. Visa tai pakeitė gerokai sveikesni patiekalai namuose, ir, žinoma, ženkliai sumažėjęs suvartojamo alkoholio kiekis.

Dabar Adrienne sveria 72 kilogramus ir tvirtina, kad jaučiasi labai laiminga ne tik dėl kūno pokyčių, bet ir dėl savo pačios užsispyrimo.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų