Atsikratykite pilvo riebalų: padės 3 pratimai

Mankšta yra svarbus mūsų bendros sveikatos ir gerovės veiksnys. Nepakankamas fizinis aktyvumas gali labai padidinti pavojingų sveikatos sutrikimų ir problemų, tokių kaip diabetas, nutukimas, demencija ir širdies ligos, riziką.  Kad išbandytumėte šią paprastą treniruotę, jums nereikia brangios įrangos ar sporto klubo abonemento. O dėl gresainčių ligų svarbu stengtis treniruotis, kai tik galime, rašo express.co.uk.
Moters gidas 2024-06-09

Į kavą įberkite šių miltelių: svoris kris savaime

Kava su cinamonu yra skanus gėrimas, kuris gali padėti numesti svorio ir atsikratyti pilvo riebalų. Cinamonas kavoje gali pagreitinti medžiagų apykaitą, sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, sumažinti uždegimą ir pagerinti virškinimą.     Cinamonas yra prieskonis, kuris dėl savo gydomųjų ir kulinarinių savybių naudojamas jau daugelį amžių. Jis pasižymi aitriu ir saldžiu skoniu, kuris gali pagerinti bet kokį patiekalą ar gėrimą.

Priaugtų kilogramų padės atsikratyti 1 gudrybė: išbandykite

Norintys numesti svorio imasi įvairiausių drastiškų priemonių, o pastaruoju metu griebiasi net vaistų, dėl kurių ekspertai skambina pavojaus varpais, tačiau mitybos specialistė pataria rinktis tris produktus, kurie efektyviai padės atsikratyti priaugtų kilogramų. Daug kalbama apie pavojų dėl naujos plintančios mados – svorio metimo naudojant vaistus, skirtus sergantiems diabetu, kurių sudėtyje esantis junginys, vadinamas semagliutidu, slopina apetitą.

Meghan Markle suknelės kaina nustebino gerbėjus: negalėjo patikėti

Viešnagės Nigerijoje metu Meghan Markle trumpam paliko savo vyrą princą Harry, nes dalyvavo renginyje, skirtame moterų lyderystei. Meghan Markle prisipažįsta, kad kelionės po Nigeriją su princu Harry metu pakeitė savo stilių, desperatiškai bandydama „pritapti“. Sasekso kunigaikštienė šeštadienį trumpam paliko Harry, nes dalyvavo renginyje skirtame moterų lyderystei.
Moters gidas 2024-05-19

Atsikratykite riebalų nuo rankų: štai, kas padės

Nors reguliari mankšta yra pagrindinis veiksnys, padedantis mums išlikti sveikiems ir darbingiems, daugelis žmonių imasi treniruočių siekdami estetinių kūno pokyčių. Vienas iš tokių pokyčių – atsikratyti nepageidaujamos laisvos odos nuo rankų, sustangrinant raumenis.   Sudeginkite rankų riebalus atlikdami šiuos paprastus pratimus, kuriems nereikia nei įrangos, nei sporto salės narystės.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų