Moters gidas

Ką matote šiame paveikslėlyje? Štai, ką tai pasako apie jus

Ar jūs mėgaujatės kitų žmonių kompanija, ar labiau mėgstate būti vienas? Atsakymas į klausimą gali slypėti šioje optinėje apgaulėje, priklausomai nuo to, ką pamatysite pirmiau, rašoma the-sun.com. „Jeigu pirmiau pamatėte porelę, tai reiškia, kad jūs esate dėkingas už savo draugus ir mylimus žmones. Dėl jų padarytumėte viską, bet taip pat nemėgstate leisti laiko didelėse žmonių grupėse ar eiti į triukšmingus vakarėlius“, – aiškina „Tik Tok“ paskyros @ItsMeFuzz autorius.

Kiek apskritimų matote šiame paveikslėlyje? Teisingai pastebi tik akyliausi

Ar galite suskaičiuoti, kiek apskritimų yra šioje nuotraukoje? Vaizdas kertasi horizontaliai ir vertikaliai, todėl sunku pastebėti visus apskritimus. „Iliuzija supriešina segmentavimo ženklus su tuo, kas atrodo labai stipri, prieš interpretuojant vaizdą kaip 3D struktūrų „iždą“, – rašė Norcia. Kai išmokysite akis rasti vaizde esančius apskritimus, juos pastebėsite lengviau. Ši iliuzija pribloškė daugelį su ja susidūrusiųjų.

Vienos mamos būdas panaudoti senus sūnaus drabužius paliko be žado: naudoja vietoj tualetinio popieriaus

Ekologiškai su šeima gyventi bandanti mama papasakojo, kaip panaudoja senus sūnaus drabužius. Vieną vaiką auginanti Alice savo Tiktoko kanale „@crunchyipadbaby“ turi daugiau nei 70 000 sekėjų. Čia ji dalinasi filmukais apie alternatyvų gyvenimo ir vaikų auklėjimo būdą – pavyzdžiui, ji pusantrų metų vaikui netaiko miego režimo ir leidžia valgyti purvą bei akmenis. Tačiau vienas jos vaizdo įrašas susilaukė daugiau dėmesio, nei kiti.

Išskirtiniai vestuviniai žiedai: kaip juos susikurti?

Išsirinkti tobulą vestuvinių žiedų dizainą – nelengva užduotis, su kuria turi susidurti daugelis jaunųjų. Vis dažniau poros renkasi žiedus susikurti patys, pagal savo pomėgius, svajones ir gyvenimo būdą, tad štai keli patarimai, kurie leis Jums išpildyti savo tobulų meilės simbolių viziją. Metalas Nusprendus, kad jus domina būtent išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurių dizainas bus jūsų pačių sukurtas, pirmiausia turite nuspręsti, koks metalas ir jo spalva jums arčiausiai širdies.

Ką matote šiame paveikslėlyje? Nustebsite, ką tai išduoda apie jus

Internete publikuota optinė iliuzija atskleidžia, koks žmogus iš tiesų esate, ko ieškote santykiuose ir kokio partnerio norite. Kokia yra stiprių, sveikų ir ilgalaikių santykių paslaptis? Nors vieno recepto visiems nėra, santykiai turi būti pagrįsti pagarba, atviru bendravimu, nuoširdumu, pasitikėjimu ir meile. Tačiau kiekvienas žmogus iš antrosios pusės taip pat tikisi skirtingų dalykų. Supratus šiuos poreikius santykiai pagerėja ir leidžia save suprasti giliau.

Ką matote šiame paveikslėlyje? Nustebsite, ką tai išduoda apie jus

Internete sklinda optinė apgaulė, galinti atskleisti, koks jūs esate santykiuose. Teigiama, kad meno kūrinys, kuriame keturi skirtingi paveikslai susipynę į vieną, gali išduoti tai, ko ieškote santykiuose, atsižvelgiant į tai, kurį iš keturių paveikslų pamatysite pirmą. Pasak santykių ir sveikatingumo prekės ženklo „Your Tango“, „Kai protas negali rasti galutinio atsakymo į klausimą, jis pasirenka tai, ką nori matyti. Pažiūrėkite į optinę iliuziją.

Ką matote šiame paveikslėlyje? Nustebsite, ką tai išduoda apie jus

Vos vienas žvilgsnis į optinę apgaulę gali atskleisti, ar esate pasitikintis savimi ir stiprios valios, ar sprendimus priimsite atsainiai. Na, o antroji iliuzija atskleidžia jūsų socialinius įpročius. „TikTok“ vartotojas @ItsmeFuzz, savo paskyroje dalijasi įdomiais faktais, galvosūkiais ir gluminančiomis iliuzijomis. Taip pat šis vyras dalijasi, ką reiškia, jeigu optinėse iliuzijose pamatote vieną ar kitą paveikslėlį.

Košmariška moters patirtis kirpykloje: kirpėja odą nudegino su dažais

Moteris iš JAV tvirtina, kad po siaubingo apsilankymo kirpykloje ji patyrė cheminius nudegimus, kurie pažeidė jos galvos odą. „TikTok“ vartotoja teigė, kad ji kirpykloje išleido 900 dolerių (apie 790 eurų) ir praleido 12 valandų, tik tam, kad kitą dieną pabustų nuo cheminių nudegimų. Pradėdama savo pasakojimą, ji teigė, kad apie 15 val. nuėjo pas stilistę dažyti ir priauginti plaukus.

Moteris sugalvojo, ką naudoti vietoj šampūno: neatsidžiaugia rezultatu

Soda naudinga ne tik norint išlaikyti jūsų produktus šviežius ar kepant pyragą, bet taip pat gali būti naudojamas įvairiems paviršiams ir tekstūroms valyti. „TikTok“ valymo ekspertė @neat.caroline pasidalino genialiais patarimais, kaip į namų tvarkymą įtraukti sodą. Atgaivinkite skalbinius Pirmasis jos patarimas buvo įpilti pusę puodelio sodos skalbiant. Ji teigė, kad tai pagyvins ir paryškins senų drabužių spalvą.

Slenkantys plaukai gali išduoti itin klastingą ligą: nenumokite ranka

Trakcinė (tempimo) alopecija – tai toks plikimo tipas, kai žmogus plaukų netenka dėl per stipraus plaukų tempimo. Tokie atvejai pastebėti jau XX–ojo amžiaus pradžioje Grenlandijoje – anuomet pastebėta, kad plaukus į uodegą stipriai susirišusioms moterims jie nuslinkdavo greičiau. Pastebėjus šią problemą laiku galima užkirsti kelią jos progresavimui į nuplikimą visam laikui, rašoma express.co.uk. Trakcinė alopecija paveikia plaukus tik tose vietose, kurios yra per stipriai tempiamos.

Taip skalbti išmokė mama: šie patarimai pravers kiekvienam

Skalbimo diena tikriausiai nėra jūsų mėgstamiausia. Nors tai daug laiko atimanti užduotis, po to jau turite švarių drabužių – ar taip manote. Viena moteris, pasivadinusi @SheIsKID_  „TikTok“ platformoje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame atskleidė penkis dalykus, kuriuos turėtumėte padaryti, kad jūsų drabužiai būtų gerai išskalbti ir nenusidėvėtų greičiau. Pirmas dalykas, kurį ji sakė padaryti – užsegti džemperių užtrauktukus prieš metant juos į skalbyklę.

6 priežastys, kodėl verta turėti džiovyklę

Jau seniai tapo sunku įsivaizduoti mūsų kasdieninį gyvenimą be namų apyvokos daiktų ir buitinės technikos. Jos supaprastina mūsų buitį, sutaupo daug laiko bei revoliucionuoja kasdieninius standartus. Vis daugiau šeimų visame pasaulyje (žinoma, ir Lietuvoje) nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be džiovyklės.

Karalienės paskelbtas įrašas įsiutino internautus: ar pastebėsite, kodėl?

2022 metų pradžioje karalienė Elžbieta II karališkos šeimos „Instagram“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą. Jame buvo vaizduojamos praėjusių metų akimirkos, kuriose buvo įamžintas princas Čarlzas su žmona Kamila, princas Viljamas su žmona Kate, pati karalienė ir dar daugybė kitų karališkos šeimos narių ir bičiulių. Deja, internautai greitai pastebėjo detalę, kuri daug kam nepraslydo pro akis. Vaizdo įraše nebuvo nei Meghan Markle, nei princo Hario.

Kaip išsaugoti sveiką odą ir sustabdyti jos senėjimą

Odos būklę lemia daugybė kasdienių faktorių, kaip metų laikas, vyraujantis klimatas, aplinkos užterštumas, žalingi įpročiai ar mityba, stresas, nuovargis, įvairios ligos, traumos ir kitos priežastys. Būtent visi šie elementai sukelia oksidacinį stresą – laisvųjų radikalų susidarymą odoje, dėl ko mūsų oda ima sparčiai senti. Kuo intensyviau pasireiškia oksidacinis stresas, tuo oda pradeda greičiau senti.

Karalienę pribloškė anūko elgesys: 1 staigaus posūkio nesitikėjo

Kate Middleton ir princas Viljamas buvo slapta susižadėję kelias savaites, kol savo šeimoms, įskaitant Karalienę, pranešė džiugias naujienas, tačiau, kaip teigiama vienoje knygoje, kai jie pagaliau buvo pasiruošę tai paskelbti pasauliui, viskas pajudėjo labai greitai. Po beveik dešimtmetį trukusių pasimatymų, princas Viljamas  pagaliau priklaupė ant kelių ir paprašė dabartinės Kembridžo hercogienės tekėti už jo, rašo mirror.co.uk.

Sėkmingos karjeros receptai jaunoms moterims: daugiau pasitikėjimo savimi

Vilniaus senamiestyje į vėlyvuosius prieškalėdinius pusryčius šią savaitę rinkosi aktyviai veiklai angažuotos jaunos moterys, kurios dalijosi sėkmingos karjeros receptais visiškai skirtingose verslo srityse.

Laura Bohne apie persiškus kilimus: iš buitinio rakando į meno kūrinį

Rytietiškas kilimas visais laikais rasdavo vietą valdovų, didikų, aristokratų interjeruose. Lietuva – ne išimtis: jau XVI a. istoriniai šaltiniai byloja, kad tuometinė mūsų šalies aukštuomenė savo pilių, dvarų interjerą puošė kilimais iš Rytų. Kilimai atsirado iš būtinybės maždaug prieš 10 tūkst. metų. Rytų klajoklių tautos juos audė tam, kad apšildytų savo būstų sienas, grindis.

Pasiruoškite Kalėdoms iš anksto: praktiškų dovanų idėjos

Jei planuojate artimuosius pradžiuginti praktiškomis ir gerai apgalvotomis kalėdinėmis dovanomis, tačiau tuo pačiu trokštate išvengti ir šventinio vertimosi per galvą – siūlome dovanomis pasirūpinti jau dabar. Tam, kad jums būtų lengviau, pateikiame keturias praktiškų dovanų idėjas, kurios pradžiugintų kiekvieną. Ultragarsinis dantų šepetėlis Sveiki, balti ir gražūs dantys puošia kiekvieną.

Inovatyviausios šaldiklių funkcijos: užtikrinkite puikią vartotojo patirtį

Šaldiklis yra turbūt vienas dažniausiai naudojamų virtuvės įrangos atributų: jo mums prireikia tiek naudojant kasdien, tiek planuojant maisto laikymą ilgesniu laikotarpiu. Kokybiška šaldymo funkcija leidžia bet kokius produktus ilgiau išlaikyti šviežius, taip sutaupant kaštų ir gyvenant tvariau bei neišmetant per anksti sugedusio maisto. Tačiau tuo šaldiklio teikiama nauda bei funkcionalumas anaiptol neapsiriboja.

Dovanų idėjos moterims: pavyks nudžiuginti net pačias išrankiausias

Be abejonės, daugeliui vyrų ar vaikinų tenka patirti galvos skausmą berenkant kalėdines dovanas savo mamoms, žmonoms ar merginoms. Norint išvengti paskutinės minutės galvos skausmo, derėtų Šv. Kalėdoms dovanų idėjomis bei paieškoms jau dabar. Todėl pateikiame TOP 4 originalias ir praktiškas dovanas, kurios nustebins kiekvieną moterį. Kavos aparatas Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo ryto be puodelio kavos.

Paragaukite prabangos: De Ribas Jewellery kviečia susipažinti su deimantais

Kartais perteikti tai, kas yra tikra, reta ir unikalu, neužtenka žodžių. Reikia patiems pamatyti, paliesti, pajausti. Tokie ypatingi yra deimantai. Nepaisant to, kad informacijos apie deimantus netrūksa, aišku tampa tik tuomet, kai su šiuo brangiuoju akmeniu susipažįsti iš arčiau.

Kai norisi atsinaujinti: svarbiausi rudens-žiemos sezono pirkiniai

Spustelėjus šaltukui ir belaukiant dar vėsesnės žiemos, daugelis šeimų ima planuoti apsipirkimus. Peržiūrimos rūbų spintos, avalynė ir sudaromas sąrašas daiktų, kuriuos svarbu įsigyti dar iki aplankant šalčiausioms žiemos dienoms. Tam, kad apsiribotumėte tik reikalingiausiais pirkiniais, specialistai pataria kruopščiai sudaryti reikiamų įsigyti drabužių bei avalynės sąrašą.

Kodėl verta reguliariai atnaujinti buitinę techniką?

Nors šiuolaikinė buitinė technika gali būti laikoma ilgamete investicija, kuriai išties neverta gailėti papildomų lėšų, net ir aukščiausios kokybės prietaisai reikalauja reguliaraus atnaujinimo. Priežasčių šiam žingsniui gali būti įvairių – naujas būstas, remontas, o galbūt noras turėti modernią buitinę techniką.

Viduriavimo atsikratykite be vaistų: padės šie produktai

Kad ir kaip nemalonu, verta žinoti būdus, kaip atsikratyti viduriavimo. Tai gali vieną dieną praversti, be to, tai padarysite labai greitai! Yra 5 natūralios priemonės, kurios kiekvieną kartą veikia ir daro stebuklus – visa tai jūsų namuose tikriausiai galima surasti. Prisiminkite mėtų arbatą, virtas bulves, kavos pupeles, kefyrą ir virtus ryžius, kai kitą kartą viduriavimas sukels nepatogumų. 1. Mėtų arbata.

Buitinės technikos tendencijos: kokie sprendimai verti dėmesio?

Sparčiai tobulėjančios modernios technologijos neaplenkė ir buitinės technikos: tokie gamintojai, kaip „Bosch“, vis dažniau siūlo įvairius prietaisus, pasižyminčius ne tik ilgaamžiškumu ar patikimumu, tačiau ir itin plačiu funkcionalumu. Šis derinys padeda daugumą kasdienių buities darbų atlikti žymiai paprasčiau bei maloniau.

Atskleidė, kodėl geltonuoja gėlių lapai namuose: nekartokite dažnų klaidų

Kambariniams augalams reikia skirtingo lygio priežiūros, palyginti su lauko augalais. Kai kurie yra kilę iš šiltesnio klimato, o kitiems reikia nuolatinės drėgmės. Vienas iš geriausių būdų užtikrinti, kad jūsų augalai išliktų sveiki, yra reguliariai juos maitinti ir tręšti. Lapų pagrindą turintiems augalams reikia trąšų, kuriose yra daug azoto, o žydintiems augalams reikia daug kalio.

Išvydusi anytos suknelę nuotaka nežinojo, kur dėtis: tokios gėdos nesitikėjo

Mama buvo sugėdinta, kad sūnaus vestuvėms pasipuošė baltai. Prieštaringai vertinamas aprangos pasirinkimas išplito internete po to, kai moteris socialiniame tinkle „Facebook“ bandė parduoti savo ilgą nėriniuotą suknelę. Ji pasidalino suknelės nuotraukomis kartu su prierašu: „Jaunikio mamos suknelė. Tobulos būklės. Vilkėta tik kelias valandas“. Internautai liko nustebinti ir šiuo įrašu pasidalino socialiniame tinkle „Reddit“ bei išpeikė moters pasirinkimą, rašo dailystar.co.uk.

Parodė geriausią būdą virti makaronus: išbandykite jau dabar

Makaronai – vienas mėgstamiausių šeimų patiekalų vakarienei, bet dabar paaiškėjo, kad daugelis nemoka jų nusunkti, rašoma thesun.co.uk. „TikTok“ naudotoja Dani Khalil, pasivadinusi „@daniiirara“, atskleidė, koks yra „teisingas“ būdas naudotis rėčiu. „Tik šiandien supratau, kad daug paprasčiau makaronus jau virti metaliniame rėtyje. Yra daugiau tokių, kaip aš? Be makaronų aš negaliu gyventi... Jaučiuosi kvailokai.“ – sakė ji.

Grožio procedūra baigėsi ne taip, kaip tikėjosi: veidas tapo neatpažįstamas

Moteris pasidalijo savo siaubinga patirtimi, kai botokso injekcijos kraupiai išdarkė jos išvaizdą. Stephanie „TikTok“ įkėlė vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip ji atrodė prieš botokso injekcijas, o vėliau – po jų. „Paaiškinkite man, kad jūsų veidas nesuderinimas su botoksu, nepasakydami man, kad jūsų veidas nesuderinamas su botoksu“, – sakė ji. Vaizdo įraše matomas didelis skirtumas jos veide prieš ir po injekcijos. Po grožio procedūros moters veidas atrodo tarsi sustingęs, rašoma thesun.co.

Šiandien gavote gėlių? Atskleidė, kaip jas išlaikyti ilgiau

Pirmoji mokslo metų diena tradiciškai neatsiejama nuo gėlių, skirtų pasveikinti mokytojus. Nors dažnai švenčių progomis pirmenybė teikiama rožėms ar tulpėms, Rugsėjo 1-ąją kardeliai tampa pirmuoju pirkėjų pasirinkimu. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad gėlių pardavimai šiomis dienomis išauga net daugiau kaip 30 kartų. „Perkamiausios gėlės Rugsėjo 1-osios šventei išlieka kardeliai.
Į viršų