Moters gidas

Dažnai sapnuojate košmarus? Specialistai pasakė, kas tai lemia

Žmonės praleidžia trečdalį savo gyvenimo miegodami. Ir nors sapnai bei jų reikšmės seniai domino žmones apie juos nėra daug duomenų. Tačiau tobulėjant technologijoms tapo įmanoma ištirti smegenų veiklą miegant, o viso pasaulio mokslininkai ir psichologai nuolat dalijasi savo rezultatais, taip pamažu atsakydami į klausimą, kodėl žmonės sapnuoja košmarus.  Turbūt kiekvienas iš mūsų turi istoriją apie sapną, kuriame nutiko keistų dalykų, kurie po mūsų pabudimo atrodė visiška nesąmonė.
Moters gidas 2023-05-21

Įspėja gelinio manikiūro mėgėjas: atskleidė tamsiąją pusę

108
Dermatologai perspėjo apie tamsiąją gelinio nagų lako naudojimo pusę – pasirodo, tai ne tik populiari grožio tendencija, bet ir gali turėti siaubingą poveikį, jei sukelia alergiją. Ekspertai pastebi, kad daugėja žmonių, kuriems išsivysto gyvenimą keičiančios alergijos, kurias sukelia į odą patekę geliniai nagų lakai, rašo mirror.co.uk.

Kuri moteris yra vaiko mama? Atspėti pavyksta akyliausiems

Pažvelkite į šį paveikslėlį – ar sugebėsite suprasti, kuri moteris yra berniuko mama? Optinės apgaulės ir įvairūs galvosūkiai dažnai leidžia pasitikrinti ne tik savo pastabumą, tačiau ir sąmoningumą. Štai, pavyzdžiui, šiame paveikslėlyje esanti apgaulė taip pat privers gerokai pasukti galvą. Įsižiūrėkite į paveikslėlį ir pasakykite, kuri iš šių dviejų moterų kambaryje yra berniuko mama.

Raukšlių lyginimas: botulinas, hialuronas ar kalcio užpildai – ką rinktis?

Raukšlės – natūralus požymis, įspėjantis apie bėgantį laiką ir jo paliekamus pėdsakus mūsų veide, tačiau neretai, tai tampa problema, su kuria norisi kovoti. Lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Aistė Beliauskienė aiškina, kaip šioje kovoje padeda asmeninės pastangos ir papildomos priemonės – „lėto grožio“ kosmetika bei injekcinės procedūros.

Nemaloni tema moterims: pajutusios šiuos simptomus nesigėdykite – kreipkitės į gydytojus

Moters intymi higiena yra labai subtili ir individuali tema, todėl intymūs klausimai dažnai vis dar nepatogūs, tačiau TV8 laidoje „Sveikas rytojus“ ginekologai pabrėžė, kad intymios higienos priežiūra turi didelę įtaką lytinei sveikatai, nes net netaisyklingas prausimasis gali jai pakenkti. Kvapnūs muiliai, dušo želė, drėgnos servetėlės, sintetinis apatinis trikotažas ir intymus gyvenimas dažnai keičiant partnerius gali sukelti bakterinę vaginozę.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų