Budrienė ryžosi pokyčiams: rezultatas nustebino

Inga Budrienė  renginių organizatorė, garsėjanti savo nepakartojamomis organizuojamomis šventėmis nusprendė ir pati surizikuoti ir pakeisti savo įvaizdį. 

8

Inga niekada nesiskundė silpnais plaukais, tik visada svajojo apie šiek tiek didesnį jų tūrį, kurį iki šiol pavykdavo išgauti tik plaukų priemonių pagalba.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Budrienė ryžosi pokyčiams: rezultatas nustebino

Kaip pasakojo pati Inga, apie plaukų priauginimo procedūrą ji buvo girdėjusi ir išbandžiusi prieš daugybę metų. Tačiau tuo metu ir technologijos buvo kitokios ir plaukų kokybė, todėl netrukus ilgų plaukų teko atsisakyti.

Tačiau, moteris sužinojusi apie vienos didžiausių Lietuvoje plaukų priauginimo studijos „Elitera“ atidarymą, nusprendė pabandyti ir surizikuoti dar kartą. 

„Rezultatai labai maloniai nustebino, – sakė Inga. – Nesitikėjau, kad plaukų priauginimas gali būti toks patogus. Jaučiuosi visai kaip su savais plaukais“. 

Inga Budrienė veda dekoravimo mokymus, ir pajuokavo: „Tikiuosi garbanos išliks iki rytojaus, kaip tik turime labai svarbius mokymus ir turiu atrodyt nepakartojamai.“ Šįkart, užuot pasirinkusi ilgų plaukų variantą, moteris išbandė vis labiau populiarėjančią plaukų tankinimo procedūrą, kai kliento ilgis išlieka tas pats, padidėja tik storis.

Anot Gintarės Eimantaitės, studijos savininkės: „Visas pasaulis sukasi labiau į natūralumo pusę, merginos vis labiau atsisako priauginamų blakstienų, saikingiau naudoja kosmetiką. Taip mados vyrauja ir plaukų priauginimo srityje. Moterys labiau renkasi tai, kas atrodo natūraliau, pavyzdžiui. plaukų tankinimas, kai kliento ilgis nepakinta, tačiau esant palaidais plaukais ar surišus gražią kasą – matosi pilnesnis, gražesnis tūris. Ilgų plaukų barbės įvaizdis tapo nebepopuliarus. Moterys nori ne sukurti dirbtinį grožį, o jį paryškinti.“


Rašyti komentarą...
I
Ieva
2020-07-31 21:56:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas. Nupiešti antakiai, blakstienos , kaip pas sovietų lakais pagamintą plastmasinę lėlę, dar ir plaukus prisilipdė. Nežinau, gal mano grožio suvokimas nešiuolaikiškas, bet tokios gražuolės primena prasto teatro aktores su dar prastesniu makiažu.
Atsakyti
-7

J
J.
2020-07-31 23:04:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baba jaga
Atsakyti
-3

u
ui
2020-08-01 10:58:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
primena is filmo baubas ta mergina kur karste atsisedo,man tai tikra is siaubo filmo ragana
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų