Masažuokite šį tašką kasdien: rezultatai nustebins

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodus. Vienas iš šių metodų yra akupresūra. Sužinokime, kas nutinka jūsų kūnui, jei kiekvieną dieną paspausite šį tašką 5 sekundes!

LR3 taškas, dar vadinamas Taichong, atrodo, yra svarbiausias akupresūros taškas, nes jis apima kepenų stimuliavimą ir toksinų pašalinimą iš organizmo. Šis taškas yra pėdos viršuje prie metatarsalinių kaulų, tarp nykščio ir kito kojos piršto, rašo usefulbeautytips.net.

Paspaudę šį tašką 4-5 sekundes kelis kartus per dieną, galėsite mėgautis šiais privalumais:

1. Skausmo gydymas: šis punktas stimuliuojamas menstruacinių, mėšlungių, migrenos ar nugaros skausmų gydymui. Tai galima paaiškinti paprasčiausiomis kepenų jungtimis. Taigi, jei jus kankina skausmas, masažuokite šį tašką!

2. Gydykite depresiją: dažniausiai stresą, atsirandantį dėl vidinio organizmo spaudimo. Masažuodami LR3 tašką, padėsite pašalinti depresiją ir nerimą.

3. Pašalinkite stresą: masažas gali padaryti stebuklus jūsų protui ir kūnui. Masažuodami LR3 tašką galėsite geriau susikaupti ir palengvinsite stresą, nemigą ar nerimą.

4. Skatina virškinimą: masažas šiuo punktu gali gydyti pykinimą, vėmimą, galvos svaigimą ir net nevirškinimą, nes skatina virškinimą.

5. Miego sutrikimai ar nemiga: stimuliuodami šį tašką galite atsikratyti streso, nerimo ir netgi nemigos. Kodėl? Nes tai padeda atpalaiduoti kūną. Tie, kurie išbandė šį momentą, mini, kad miegas yra daug gilesnis ir jie jaučiasi ramūs visą dieną. Galite išbandyti šią techniką prieš miegą.


Rašyti komentarą...
V
Virginija 1
2020-04-05 11:59:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar abieju koju taskus spausti,ar tik kaires.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų