REKLAMA
D-Biotinas – būtinas vitaminas plaukams, nagams ir odai (nuotr. Shutterstock.com) D-Biotinas – būtinas vitaminas plaukams, nagams ir odai (nuotr. Shutterstock.com)

D-Biotinas – būtinas vitaminas plaukams, nagams ir odai

Biotinas yra vienas iš vandenyje tirpių B grupės vitaminų. Mūsų organizmas jo negali pasigaminti pats, todėl biotino turime gauti su maistu arba papildais.
REKLAMA
6 dantų priežiūros klaidos – odontologė pataria, kaip jų išvengti   6 dantų priežiūros klaidos – odontologė pataria, kaip jų išvengti

6 dantų priežiūros klaidos – odontologė pataria, kaip jų išvengti

Nekokybiškas dantų valymas – pagrindinė dantų ir dantenų ligų priežastis. Tačiau į odontologų patarimus ir rekomendacijas, dantis valyti 2 minutes, vis dar numojama ranka –  moksliniai tyrimų duomenys atskleidžia, kad žmogus vidutiniškai dantis valo vos 30-60 sekundžių. Taip pat specialistai pastebi atsainią tarpdančių priežiūrą. Be to, iki 80 proc. žmonių nepakankamai laiko valo bent vieną burnos zoną, o 60 proc.

Norite atrodyti jaunatviškiau? Neisirinkite šių šukuosenų

Galite pamiršti brangius odos priežiūros produktus – pasirodo, keli paprasti plaukų pokyčiai gali jus pajauninti 10 metų, tad jei norite atrodyti jaunatviškiau, nesirinkite kelių šukuosenų. Daugelis moterų išleidžia daug pinigų, kad atrodytų jaunesnės, nesvarbu, ar tai brangūs drėkinamieji kremai, ar nuolatinė odos apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Tačiau paaiškėjo, kad paslaptis, kaip atrodyti jauniau, gali slypėti jūsų plaukuose.

Menopauzė privertė lietuvę kreiptis į plastikos chirurgą: „Toliau taip gyventi nebegalėjau“

Grožio ir plastinė chirurgija daugybei brandų amžių pasiekusių moterų padėjo susigrąžinti jaunystės grožį ir iš naujo pamilti save. Viena jų – Airijoje gyvenanti Daiva Biretienė, kuriai prasidėjusi menopauzė įvarė ne vieną kompleksą. Išdrįsusi praverti klinikos duris, šiandien moteris žydi. „Atjaunėjau dešimtmečiu! Įsitikinau, kad grožis turi magišką galią.
REKLAMA
3 aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis plaukų džiovintuvą  3 aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis plaukų džiovintuvą

3 aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis plaukų džiovintuvą

Plaukų džiovintuvai – tai neatsiejama bene kiekvienos moters plaukų priežiūros dalis. Todėl tai puikus šventinės dovanos pasirinkimas mamai, žmonai, sesei ar draugei. Kad prekių gausoje apsispręsti būtų lengviau, pateikiame tris pagrindinius aspektus, kurie padės išsirinkti išties kokybišką ir plaukus tausojantį įrankį, nesvarbu ar ieškote plaukų džiovintuvo sau, ar mylimai moteriai.
REKLAMA
7 barzdos priežiūros mitai: juos sužinojus Kalėdoms norėsite barzdaskutės  7 barzdos priežiūros mitai: juos sužinojus Kalėdoms norėsite barzdaskutės

7 barzdos priežiūros mitai: juos sužinojus Kalėdoms norėsite barzdaskutės

Veidas yra tai, ką aplinkiniai žmonės kasdien pamato pirmiausia, be to, tai – vienintelė kūno dalis, kuri praktiškai visą laiką yra veikiama išorinių aplinkos veiksnių, todėl apmaudu, kad dauguma vyrų savo barzdai vis dar skiria per mažai dėmesio, o ją prižiūrėdami, pasitiki niekuo nepagrįstais mitais. „Panasonic“ specialistai surinko populiariausius, kad sužinotumėte, ką iki šiol darėte ne taip.
REKLAMA
Mėgaukitės visaverčiu gyvenimu / „Nobel Biocare“ nuotr.  Mėgaukitės visaverčiu gyvenimu / „Nobel Biocare“ nuotr.

All-on-4® gydymo metodika švenčia 25 metų jubiliejų! Susigrąžinkite šypseną ir visavertį gyvenimą

Šypsena – mūsų vizitinė kortelė, atskleidžianti gražiausias emocijas: džiaugsmą, pritarimą, draugiškumą, palaikymą. Ji be galo svarbi kuriant tarpusavio santykius ar mezgant ryšius su naujais žmonėmis. Todėl dantų netekimas gali tapti ne tik opiu sveikatos sutrikimu, bet ir gerokai pabloginti socialinio gyvenimo kokybę. Prieš 25 metus sukurta unikali All-on-4® gydymo metodika padėjo šimtams tūkstančių žmonių pasaulyje susigrąžinti šypseną ir gyvenimo pilnatvę.
REKLAMA
Kokiu būdu dailinti krūtinę? Chirurgas papasakojo apie galimybes, pliusus, minusus ir kainas  Kokiu būdu dailinti krūtinę? Chirurgas papasakojo apie galimybes, pliusus, minusus ir kainas

Kokiu būdu dailinti krūtinę? Chirurgas papasakojo apie galimybes, pliusus, minusus ir kainas

Modernūs krūtų implantai – vienas žinomiausių būdų padailinti krūtinės formas ir apimtis. Naujausios technologijos leidžia sukurti užpildus, kurie tampa nejuntama krūtinės dalimi – jie atrodo natūraliai ir nė kiek netrukdo kasdien, net palaikant itin aktyvų gyvenimo būdą. Vis dėlto, žinomas plastinės chirurgijos gydytojas dr. Ernest Zacharevskij primena – tai nėra vienintelis būdas padailinti ar padidinti krūtinę.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Kad veido oda švytėtų: kosmetologė pataria, kaip ja rūpintis

Rūpintis veido oda – ko gero, pagrindinis moters ryto ir vakaro ritualas. Juk atsakinga priežiūra, puoselėjama veido oda leidžia džiaugtis ir atitinkamais rezultatais kaskart pažvelgus į veidrodį – oda skaistesnė, lygesnė, sveikesnė, net – švytinti. Aplinkos poveikis, miesto tarša, nuolatinis skubėjimas, kasdien naudojama kosmetika – ant odos lieka viso to pasekmės.
REKLAMA
Aukso dalelės kosmetikoje: kokį išskirtinį poveikį jos suteikia odai?  Aukso dalelės kosmetikoje: kokį išskirtinį poveikį jos suteikia odai?

Aukso dalelės kosmetikoje: kokį išskirtinį poveikį jos suteikia odai?

Jau nuo seno Egipto, Japonijos ir Graikijos moterys odos priežiūroje naudojo aukso dulkes. Šis, nors ir senovinis, tačiau veiksmingas odos jaunystės išsaugojimo būdas išliko iki šių laikų ir vėl populiarėja brandžios odos savininkių tarpe. Išsaugo jaunystę Kiekviena moteris trokšta turėti skaisčią, raukšlių ir dėmių neturinčią odą.
REKLAMA
Ką daryti, jei odai trūksta elastingumo?  Ką daryti, jei odai trūksta elastingumo?

Ką daryti, jei odai trūksta elastingumo?

Didžiausiu elastingumu oda pasižymi jaunystėje. Vėliau, metams bėgant, ji praranda šią savybę, todėl norint išvengti priešlaikinių raukšlių atsiradimo, itin svarbu pasirūpinti tinkama odos priežiūra. Kas odai suteikia elastingumo? Mūsų oda sudaryta iš trijų sluoksnių – epidermio, dermos ir poodžio. Epidermis yra išorinis sluoksnis, derma – vidurinis sluoksnis, o poodis – giliausias sluoksnis. Dermoje aptinkami net dviejų rūšių baltymų – kolagenas ir elastinas.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Ši sudedamoji kosmetikos priemonių dalis padės išsaugoti jaunystę: išbandykite

Veikiausiai jau esate girdėję apie kolageno, hialurono ar prabangaus argano aliejaus naudą odai. Vis dėlto, vien šiomis kosmetikos priemonių sudedamosiomis dalimis apsiriboti nevertėtų. Šį kartą norime pasiūlyti atsigręžti į gamtą ir išbandyti ypatingąją, kalnuose augančią, alpinę liūtpėdę.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Kaklo srities oda: ką daryti, kad sustabdyti jos senėjimą?

Ilgas, lieknas ir stangrus kaklas – dažnos moters svajonė. Tam, kad nereikėtų kaklo slėpti po aukštomis apykaklėmis ar skarelėmis, vertėtų juo rūpintis taip pat, kaip rūpinatės veido oda.  Kaklo oda yra storesnė nei veido, tačiau ji lengvai raukšlėjasi. Kad jis nebūtų sausas ir per anksti nepradėtų raukšlėtis, kas vakarą tepdamos veidą maitinamuoju kremu, nepamirškite patepti ir kaklo.

Paaiškėjo, ką valgo tobulos figūros 70-metė Macrono žmona

Prancūzijos pirmoji ponia Brigitte Macron balandžio mėnesį privačiai atšventė savo 70-ąjį gimtadienį. Moteris stebina žmones savo jaunatviška išvaizda. Tačiau kaip Brigitte pavyksta išlaikyti jaunatvišką išvaizdą?  Brigitte Macron nustebino pasaulį, nes kartu su savo vyru, Prancūzijos prezidentu Emmanuel'iu Macron'u, pasveikino su valstybiniu vizitu atvykstančius karalių ir karalienę, – rašo express.co.uk.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Vargina raukšlės? Pasitikrinkite, ar nedarote šios veido priežiūros klaidos

Neretai šiek tiek tingime taikyti visas į galvą ne kartą įkaltas odos priežiūros procedūras, o galbūt ir abejojame jų galimybe pasiekti greitus rezultatus. Vis dėlto, mūsų oda nepamiršta šios „mažos nuodėmės“ ir ilgainiui tai primena, pavyzdžiui, raukšlių atsiradimu. Viena didesnių klaidų, skatinančių raukšlių atsiradimą – veido odos nesirūpinimas prieš naktį.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Kaip išsirinkti tinkamą veido kremą?

Veido kremas yra neatsiejama daugelio žmonių grožio ir odos priežiūros rutinos dalis. Tačiau, rinkdamiesi tinkamą veido kremą, svarbu atsižvelgti į savo odos poreikius, nes ne visi produktai tinka visiems odos tipams. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius žingsnius, kurie padės jums išsirinkti tinkamą veido kremą. Nustatykite savo odos tipą. Pirmasis žingsnis yra nustatyti, koks jūsų odos tipas. Oda gali būti riebi, sausa, jautri, mišri ar normali.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Vargina raukšlės? Pasitikrinkite, ar tinkamai prižiūrite veido odą

Sulaukę tam tikro amžiaus tarpsnio žmonės savo veide ima pastebėti trūkumus – raukšles. Ir nors kai kurie jas panaikinti renkasi estetinės chirurgijos būdu: injekcijomis, užpildais ir panašiai, vis tik nemaža dalis žmonių ieško alternatyvių metodų, kurie gali padėti raukšles išnaikinti be adatų. Yra daugybė būdų, kaip namų sąlygomis galite atsikratyti raukšlėmis. Žinoma, nors šie metodai veikia ne visiems, vis tik išbandyti jų veiksmingumą galite.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Norite turėti jauną odą, bet išvengti injekcijų? Štai ką reikėtų daryti

Dauguma moterų apie savo veido odą ima galvoti tik tada, kai pasirodo pirmosios raukšlės, o juk visai gali būti, kad profilaktika būtų padėjusi to išvengti ar bent jau nukelti gerokai vėlesniam laikui. Patarimų šia tema netrūksta, tad mes išskyrėme pagrindines taisykles. Vanduo. Dauguma žmonių jo išgeria per mažai, ir tai – didelė problema. Nešiokitės vandens su savimi, kai kur nors išeinate, gerkite jo kasdien bent po 2 litrus.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

5 kosmetikos priemonių ingredientai, kurie padeda išsaugoti jaunystę

Nors raukšlės yra neatsiejama bėgančių metų dalis, vis dėlto daugelis moterų ieško veiksmingų priemonių, kurios sumažintų jų ryškėjimą. Paprastai pirmiausia odoje atsiranda smulkios linijos, kurios vėliau gilėja ir laikui bėgant susiformuoja ryškios raukšlės. Dermatologai teigia, kad odos išvaizdą galima atstatyti naudojant odos priežiūros priemones praturtintas tam tikromis aktyviosiomis sudedamosiomis dalimis, kurios stiprina odą, suteikia jai švytėjimo ir užpildo susidariusias raukšles.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka  Asociatyvi nuotrauka

Kaip po plastinių procedūrų reikėtų prižiūrėti veido odą kosmetikos priemonėmis?

Šiandien plastinė chirurgija vis labiau populiarėja, tampa vis pasiekiamesnė žmonėms. Dauguma tokioms procedūroms ryžtasi ne tik norėdami gražiau atrodyti, susitvarkyti tam tikras diskomfortą keliančias kūno vietas, bet ir apskritai – pagerinti sveikatą. Itin paklausi – veido plastinė chirurgija.
Į viršų