Penktadienio žvaigždės: diena bus sėkmingesnė, tačiau teisingai įvertinkite savo jėgas

Penktadienio rytas jau dvelkia savaitgaliu. Žvaigždės žada, kad šiandien daugumai diena bus sėkmingesnė, nei pastarosios. Astrologai pataria teisingai įvertinti savo jėgas ir galimybės. Atsakingiau vertinti situaciją, nepriimti skubotų sprendimų. Ką žvaigždės konkrečiai žada jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Ši diena gana palanki susitikimams su draugais bei masiniams renginiams. Tik pasisaugokite tokių vilionių, kurios daug kainuoja arba kurių padariniai gali daug kainuoti.

Tauras

Šiandien vieni viską idealizuos, o kitiems pasaulis kaip tik atrodys beviltiškai pilkas. Diena bus sėkmingesnė, jeigu teisingai įvertinsite savo jėgas ir galimybes, jei nemėginsite užsimoti per plačiai.

Dvyniai

Nesielkite lengvabūdiškai, aplaidžiai ar savanaudiškai profesiniuose ir asmeniniuose reikaluose, tai neliks neįvertinta. Peržiūrėkite savo idealus, planus.

Vėžys

Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, prisiimti per daug įsipareigojimų. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, bet ir nebūkite savanaudiški, jei reikia pasistengti dėl artimų žmonių.

Liūtas

Šiandien elgsitės šiek tiek nelogiškai ir neadekvačiai. Turbūt paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų.

Mergelė

Diena bus nelengva. Būsite jautrūs aplinkos poveikiui. Nusimato rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, kažkokių pinigų, pelno dalies ar nuostolių padengimo. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms.

REKLAMA

Svarstyklės

Nederėtų aiškintis meilės santykių, reikšti pretenzijų, kelti pavydo scenų. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Kaip bebūtų, daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Galite viską įveikti.

Skorpionas

Diena bus įtempta. Reikėtų itin saugoti sveikatą. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų ir nebūtų progos slaptiems priešams suvesti su jumis sąskaitų.

Šaulys

Pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiais, neįvertintais. Įmanomas komplikuotas juridinis procesas, derybos. Santykiai su namiškiais taip pat bus nenuoširdūs.

Ožiaragis

Būsite linkę veltis į finansines arba seksualines avantiūras. Arba galbūt dabar pasirodys anksčiau vykdytų avantiūrų padariniai. Derėtų riboti per dideles vaikų ar mylimo žmogaus užgaidas.

Vandenis

Ši diena nuteiks kelionei, toliesiems horizontams, naršymui po interneto platybes ir nekasdieniškiems potyriams. Visgi reikalai su užsieniečiais, nepažįstamais veikėjais turbūt sukels problemų.

Žuvys

Regis, jums bus nelengva. Dvelkia savaitgaliu, o jums reikia kažkuo rimtai rūpintis, tarpininkauti arba dirbti. Netinkamai kažką atlikus grėstų teisinė arba finansinė atsakomybė.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų