Antradienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Pergalę svečiuose iškovojo šalies čempionė Londono „Chelsea“. Ji 3:1 (2:0) nugalėjo „Huddersfield Town“ futbolininkus.

Čempionus 23-ąją minutę į priekį išvedė Tiemoue Bakayoko. 43-ąją minutę įmušė Willianas, 50-ąją – Pedro.

Willianas ne tik pats pasiuntė kamuolį į vartus, o ir prisidėjo prie kitų dviejų įvarčių – atliko rezultatyvius perdavimus.

„Huddersfield Town“ garbės įvartį pelnė Laurentas Depoitre, įmušęs 92-ąją minutę.

Netikėtą laimėjimą įsirašė absoliuti lygos autsaiderė Londono „Crystal Palace“. Ji namie įspūdingu stiliumi 2:1 (0:1) nokautavo „Watford“.

Svečiai varžovus šokiravo greitu įvarčiu. 3-ąją minutę pasižymėjo Darylas Janmaatas.

87-ąją minutę aikštėje „Watford“ futbolininkų liko vienu mažiau – už antrąją geltoną kortelę išprašytas Tomas Cleverley.

Tuo „Crystal Palace“ netruko pasinaudoti. 89-ąją minutę rezultatą išlygino Bakary Sako, o 92-ąją pergalę išplėšė Jamesas McArthuras.

Minimaliu rezultatu varžovus palaužė „Burnley“. Ji namie 1:0 (0:0) įveikė „Stoke City“.

Pergalę lėmė auksinis Seano Dyche’o keitimas. Vyriausiasis šeimininkų treneris 71-ąją minutę į kovą metė Ashley Barnesą. Futbolininkas 89-ąją minutę įmušė lemtingą įvartį.

„Chelsea“ (35 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją. „Burnley“ (31 tšk.) pakilo į ketvirtąją. „Watford“ (22 tšk.) rikiuojasi devintas, „Huddersfield Town“ (18 tšk.) – 12-as, „Stoke City“ (16 tšk.) – 15-as. „Crystal Palace“ (14 tšk.) iš paties turnyro lentelės dugno šoktelėjo į 17-ąją poziciją.