tiemoue bakayoko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tiemoue bakayoko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tiemoue bakayoko“.

Be pašalinto T.Bakayoko likę „Chelsea" futbolininkai neatsilaikė prieš „Watford"

Vienintelėse pirmadienio vakaro Anglijos „Premier" lygos rungtynėse čempionų titulą ginantys „Chelsea" futbolininkai priešininkų aikštelėje 1:4 (0:1) pralaimėjo „Watford" vienuolikei. Londono komandą pirmosios rimtos problemos aplankė sužaidus 30 minučių, kai antrą geltoną kortelę prieš savo veidą išvydęs Tiemoue Bakayoko anksčiau laiko buvo priverstas apleisti stadioną. 42-ąją mačo minutę rungtynių arbitras Mike'as Deanas paskyrė 11 metrų baudinį į „Chelsea" klubo vartus.
2018-02-05

„Premier“ lygoje – Anglijos čempionų ir absoliučių autsaiderių pergalės

Antradienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Pergalę svečiuose iškovojo šalies čempionė Londono „Chelsea“. Ji 3:1 (2:0) nugalėjo „Huddersfield Town“ futbolininkus. Čempionus 23-ąją minutę į priekį išvedė Tiemoue Bakayoko. 43-ąją minutę įmušė Willianas, 50-ąją – Pedro. Willianas ne tik pats pasiuntė kamuolį į vartus, o ir prisidėjo prie kitų dviejų įvarčių – atliko rezultatyvius perdavimus. „Huddersfield Town“ garbės įvartį pelnė Laurentas Depoitre, įmušęs 92-ąją minutę.
2017-12-13

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

„Juventus“ užtikrintai žengė į finalą

Turino „Juventus“ tapo pirmuoju UEFA Čempionų lygos finalo dalyviu. Italai antradienį namie 2:1 (2:0) nugalėjo „Monaco“. Prieš savaitę Monake vykusi dvikova taip pat baigėsi „Juventus“ pergale – 2:0. Antradienį „Monaco“ reikėjo atakuoti, tad svečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai. Mačo pradžioje geriausią galimybę turėjo Monako komandos talentas Kylianas Mbappe, pataikęs į tolimąjį virpstą.
2017-05-09

„Monaco“ sieks pralaužti „Juventus“ gynybą, Turino komanda – sustabdyti varžovų puolimą

Šiandien UEFA Čempionų lygos pirmosiose pusfinalio rungtynės susitiks „Monaco“ ir Turino „Juventus“. Monako komanda tikisi pralaužti gerai organizuotą varžovų gynybą, Italijos ekipa – sustabdyti uragnininį šeimininkų puolimą. „Juventus“ turi laimėtojų mentalitetą, – rungtynių išvakarėse kalbėjo vyriausiasis „Monaco“ treneris Leonardo Jardimas. – Turino komanda – gerai organizuota ir fiziškai stipri gindamasi. Ji galinga ir atakuodama. „Juventus“ pakanka poros progų, kad įmuštų.
2017-05-03

Laukia klasiškas finalas: „Real“ – „Juventus“?

„Viasat Sport Baltic“ komentatorius Rytis Vyšniauskas, penktadienį ištraukus UEFA Čempionų lygos pusfinalių burtus, mano, kad Madride laukia kova tikrąja to žodžio prasme, o nugalėtoją lems smulkmenos. Kitame pusfinalyje puikiai atakuojanti „Monaco“ susidurs su viena geriausių Europos gynybų – Turino „Juventus“. Ketvirtfinalių įspūdis – dvejopas R. Vyšniauskui ketvirtfinaliai paliko dvejopą įspūdį.