Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Penktadienį Lietuvoje orai buvo pilki ir vėjuoti, kritulių buvo labai nedaug. Artimiausią naktį nedaug kas tepasikeis – bus vėjuota, dangų dengs beveik vientisas žemų pilkų debesų apklotas. Kai kur gali būti labai negausių kritulių – tai bus negausus lietus ar menka dulksna. Jie labiau tikėtini rytinėje šalies dalyje.

REKLAMA

Šeštadienį orai atkakliai nenorės keistis. Visą dieną dangus bus pilkas, jį dengs žemi, beveik vienalyčiai debesys. Kaip ir naktį, lašas kitas dulksnos gali bet neprivalo nukristi kur nors šalies rytuose. Ir visą laiką atkakliai pūs nemalonus pietryčių vėjas.

„Kitaip tariant, šeštadienis bus pilkas. Ir naktį, ir dieną dangų dengs žemi pilki debesys, visą laiką draskysis nemalonūs pietryčių vėjo gūsiai. Šalies rytuose gali būti labai menko lietaus ar dulksnos lašų. Oro temperatūra žemiausia bus vakare ir bus apie 1–2 laipsnius šilumos. Vėliau naktį kils ir ryte vyraus jau 3–4 šilumos, tik rytuose liks apie 1–2. Dieną bus nuo 1–2 šilumos rytuose iki 6–7 vakaruose“, – aiškino sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienis bus ilkas, vėjuotas ir be kritulių. Oro temperatūra naktį bus nuo 1 laipsnio šilumos šalies rytuose iki 4 vakaruose, tik rytiniame šalies pakraštyje kai kur apie 0, dieną bus maždaug 1 laipsniu šilčiau.

REKLAMA

Pirmadienį šaltasis Sibiro anticiklonas atsikovos savaitgalį užleistą plotą, todėl į Lietuvą grįš šaltukas: naktį bus nuo 4 laipsnių šalčio šalies rytuose iki 2 šalčio vakaruose, dieną visur vyraus apie 1 laipsnį šalčio, tiktai prie pat jūros įmanoma labai menka šiluma. Kritulių tikimybė menka.

Kitą savaitę Sibiro anticiklonas plukdys mums žemyno gelmėse atšalusius orus, todėl kritulių bus labai mažai arba visai nebus ir visą laiką pūs nemalonus pietryčių vėjas. Visą laiką oro temperatūra bus žemesnė už 0 laipsnių – naktį kiek daugiau, dieną vos mažiau.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI