Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Pirmadienis Zodiako ženklams – pakankamai sėkminga diena. Kai kam šiandien aktyviai reikštis nederėtų, o kai kam tai bus puikus metas priminti ir parodyti save. Astrologai pataria, kad svarbiausia – kantrybė ir pozityvumas. Nors vienatvė ir teiks atgaivą, nevenkite kompanijų. Perspėjama, kad kai kurių laukia viliojamas pasiūlymas.

REKLAMA

Avinas

Pasinaudokite pozityvios energijos banga ir atlikite tai, kas svarbiausia. Iš jums neabejingo žmogaus sulauksite puikaus patarimo ar konkrečios pagalbos aktualiu klausimu.

Tauras

Tikriausiai išsiaiškinsite nesusipratimus arba suprasite savo perspektyvas. Bet kuriuo atveju, turėtų kiek stabilizuotis situacija, atsirasti daugiau galimybių tobulėti. Svarbiausia – kantrybė ir pozityvumas.

Dvyniai

Reikalai klostysis taip, kad turėsite kur pasireikšti. Bendraudami ieškokite bendrumų, o ne skirtingumų, antraip jūsų prieštaringas elgesys neskatins aplinkinių geranoriškumo. Nenustebkite, jeigu kažkas priešgyniaus.

Vėžys

Šiandien palanku teikti ir gauti konsultacijas aktualiais klausimais, tarp jų – psichologinio pobūdžio. Išgirsta informacija leis kitaip pažvelgti į neseniai įvykusias ar tebevykstančias permainas.

Liūtas

Tikėtina, kad jums itin rūpės studijų, išsilavinimo, kelionių reikalai. Vengsite konfrontacijos, ir tai bus teisinga taktika. Gali kilti noras iš pagrindų keisti savo įvaizdį ar pakeisti aplinką.

REKLAMA

Mergelė

Šiandien būsite kompetentingi ir pareigingi. Naudingas gali pasirodyti neseniai sudarytas sandoris. Neblogas metas pasireikšti, parodyti, ką sugebate. Tačiau nebūkite pernelyg familiarūs, paisykite autoritetų, gerbkite vyresnius.

Svarstyklės

Tiktų turėti reikalų su žiniasklaida, reklamuotis, organizuoti susitikimus. Galbūt mėginsite atnaujinti prarastus ryšius arba užmegzti naujus. Galima situacija, įkvepianti įdomiai diskusijai, kūrybai, žadinanti vaizduotę.

Skorpionas

Vienatvė šiandien jums teiktų atgaivą, bet ne blogiau jausitės su keliais artimais bendraminčiais. Galite gauti malonią žinutę, viliojamą pasiūlymą. Galbūt šitaip dėmesį išreikš paslaptingas gerbėjas.

REKLAMA

Šaulys

Būsite jautrūs ir kūrybingi. Geriau suvoksite kitų žmonių troškimus, labiau užjausite, bet taip pat giliau į širdį imsite kritiką, nepagarbą savo atžvilgiu. Šiandien nederėtų veržtis į viešumą, aktyviai reikštis.

Ožiaragis

Tai turėtų būti produktyvi diena. Galite tvarkyti su finansais, nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus, gauti reikiamą informaciją, instruktažą, įrangą ar paskolą. Lengvai rasite bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis.

Vandenis

Gana gerai seksis reikalai, susiję su leidyba, raštvedyba, reklama, transportu. Jūsų kūrybiškumas ir išradingumas darys įspūdį aplinkiniams. Tik galbūt kiek per daug pabrėšite savo mintis ir per mažai atsižvelgsite į kitų.

Žuvys

Stengsitės susikurti harmonijos, stabilumo pojūtį. Noriai tvarkysite buitinius ir su gimine susijusius reikalus. Daug galvosite apie praeitį, šeimos ar šalies istoriją. Vis dėlto nemaža gali pasirodyti norimo komforto kaina.

Šaltinis: vytautus. com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI