REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų ateinančią savaitę.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų ateinančią savaitę.

REKLAMA

Avinas. Dalykinėje srityje ši savaitė didelių iššūkių pasiūlyti neturėtų, todėl bus galima užsiimti savais reikalais – laiko pakaks. Juk tikrai nestigs progų smagiai pasilinksminti ar sukurti ką mielo ir gražaus, taip pat dabar yra puikus laikas puoselėti ryšius su svarbiais jums žmonėmis ar žmogumi.

Jautis. Nedidelių darbų, visokių reikalų bus ganėtinai daug ir reikės imtis visko iš eilės, neatidėliojant. Maža to, dabar gali būti nemažai susitikimų su svarbiais jums žmonėmis, kurie mielai pasidalys svarbiomis žiniomis. Į pabaigą eina laikas, kai patogu namus dayti jaukesnius ir gražesnius.

Dvyniai. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų tvarkymo, visokios rutinos bus išties nemažai, teks visko imtis iš eilės ir nemurmėti. Gerosios žinios dvi – bus daug smagių, malonių progų pabendrauti su draugais, taip pat tęsiasi metas, kai galima smagiai pasilinksminti ar sukurti ką mielo ir smagaus.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys. Daugiausia dėmesio gali paprašyti namų, šeimos reikalai, be to, tai geras laikas stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Taip pat dabar tęsiasi geras laikas užsiimti arba tęsti piniginius, turtinius reikalus, siekti apčiuopiamos naudos. Bus vis daugiau nedidelių smagių pramogų.

REKLAMA

Liūtas. Vis dar būsite nepaprastai žavūs, kūrybiški ir linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Puikiai seksis kurti gražius, mielus dalykus. Visgi tas laikas jau eina į pabaigą. Taip pat dabar yra puikus metas rūpintis reikalais, kurie susiję su namais, būstu ar šeimos reikalais.

Mergelė. Nemažai dėmesio ir pastangų gali pareikalauti piniginiai ar turtiniai reikalai. Iš tiesų galimybių gauti apčiuopiamos naudos gali būti išties nemažai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, kurie mokosi, moko kitus arba kurių veikla susijusi su skaičiavimu.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos todėl labai gerai seksis kūrybiškumo reikalaujanti veikla ir tie darbai, kurių imsitės ar kuriuos prižiūrėsite patys. Taip pat dabar gali būti nedidelių, tačiau gana svarbių piniginių reikalų kurie atneš apčiuopiamos naudos.

Skorpionas. Būsite smalsūs, judrūs, daug ir mielai bendrausite temomis, kurios jums atrodys svarbios. Tai palankus metas mokytis, plėsti akiratį, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija ar skaičiavimu. Galimos trumpos kelionės, pirmiausia dalykinės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Darbe darbo ne per daugiasia, o namie irgi viskas bus savo vietose. Galima bus atsipalaiduoti, ne tik dažniau ir daugiau pabūti su artimais dragiais, bet ir imtis kokios nors įdomios veiklos. Smagiomis pramogomis žada apdovanoti savaitės pabaiga.

Ožiaragis. Nestigs darbo darbe, profesijos srityje. Tačiau ir energijos bus daug, todėl nuveikti pavyks išties nemažai. Palankus metas aptarti reikalus su artimais draugais arba kolegomis darbe. Savaitės pabaigoje prasidės labai palankus metas smagiai, maloniai kelionei.

REKLAMA

Vandenis. Darbe gali būti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, greitai tvarkytinų reikalųs, palankus metas rašyti visokios laiškus, raštus, tvarkyti biurokratinius reikalus. Kartu dabar gali būti nemažai progų smagiai pasilinksminti, sukurti ką smagaus ir sau, ir esantiems šalia.

Žuvys. Svarbių darbų profesijos srityje, o taip pat rimtų darbų namie dabar gali ir nebūti. Tačiau tikrai bus daug laiko sau, savo pomėgiams ar interesams. Tęsiasi neblogas metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, be to, atsiras daugiau aiškumo dėl būsimų kelionių. Palankus metas palaikantiems dalykinius ryšius su užsieniu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų