Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikola vujčičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikola vujčičius“.

Tel Avivo „Maccabi“ norėjo Šarūno Jasikevičiaus, tačiau lietuvis liko Kaune, o Izraelio ekipa pasirašė sutartį su Nevenu Spahija. Nors apie trejų metų kontraktą dar nėra paskelbta oficialiai, portalo „Eurohoops.com“ duomenimis, tai bus padaryta artimiausiu metu. Tel Avivo klubo vadybininkas Nikola Vujčičius vyko į JAV, kur ir vyko derybos su Atlantos „Hawks“ klube dirbusiu treneriu.

Stambulo klubas vilioja N. Vujčičių

Vis dar klubo neturintis 32 metų 211 cm ūgio Nikola Vujčičius gali atsidurti Stambulo "Efes Pilsen" ekipoje. Skelbiama, kad Turkijos vicečempionai pateikė pasiūlymą kroatui. Šiuo metu krepšininkas treniruojasi su Splito "KK Split" komanda ir laukia solidžių pasiūlymų. Vis tik N.Vujčičius šiek tiek pervertina savo galimybes ir jokia komanda kol kas negali pasiūlyti tiek, kiek jis užsigeidė. Praėjusį sezoną N.Vujčičius atstovavo Pirėjo "Olympiacos" ekipai.
2010-10-07

L. Kleiza Eurolygoje įmetė dar 20 taškų

Trečiąją pergalę ketvirtosiose Eurolygos B grupės rungtynėse iškovojo Lino Kleizos atstovaujamas Pirėjo „Olympiacos“ klubas, savo žiūrovų akivaizdoje 105:90 (24:27, 22:21, 30:21, 29:21) nugalėjęs Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkus. Trečiojo kėlinio pradžioje savo sąlygas diktavo Turkijos čempionai (58:50), tačiau graikai smeigė tris tritaškius iš eilės, L. Kleiza pridėjo penkis taškus ir „Olympiacos“ išsiveržė į priekį – 66:65. Įsibėgėję aikštės šeimininkai jau nebesustojo.
2009-11-13

N. Vujčičius: „Lietuvos rytas“ gali įveikti bet ką

Prieš rytoj, 19 val., Pirėjuje vyksiančias Eurolygos C grupės trečiojo turo rungtynes tarp vietos „Olympiakos“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubų šeimininkai neslepia nerimo. Prieš būsimą dvikovą apie savo varžovus labai pagarbiai atsiliepė tiek vyriausiasis „Olympiakos“ treneris Panagiotis Giannakis, tiek ekipos vidurio puolėjas Nikola Vujčičius. „Lietuvos rytas“ įspūdingai pradėjo šį Eurolygos sezoną ir įrodė, kad dabar yra puikios sportinės formos.
2009-11-03

Lino Kleizos ekipai – skaudus smūgis

Eurolygos antrojo turo B grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, išvykoje 68:86 (18:30, 20:18, 12:23, 18:15) neprilygo Malagos „Unicaja“ krepšininkams. Aikštelės šeimininkai visas turėjo iniciatyva savo rankose.
2009-10-29

L. Kleiza Graikijoje – toliau nesulaikomas

Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja lietuvis Linas Kleiza, pergalingai pradėjo Graikijos krepšinio pirmenybes. Šalies vicečempionai 85:78 (20:16, 23:20, 17:19, 25:23) palaužė Salonikų „Aris“ krepšininkus. L. Kleiza nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Puolėjas į varžovų krepšį įmetė 24 taškus. Joshas Childresas pridėjo 17, Patrickas Beverley – 11, Nikola Vujčičius – 10, Panagiotis Vassilopoulos – 8 taškus.
2009-10-24

Lino Kleizos šou lėmė nesunkią „Olympiacos“ pergalę Eurolygoje

Eurolygos pirmojo turo B grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, namuose 94:72 (18:15, 26:15, 22:19, 28:23) sutriuškino Orleano „Entente“ krepšininkus. L. Kleiza per 23 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (9/11 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5/5 baudos metimai), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 31 naudingumo balą.
2009-10-22

Rusai išplėšė svarbią pergalę prieš Kroatiją

Rusijos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo Europos čempionato antrojo etapo kovas. Senojo žemyno pirmenybių čempionai E grupės varžybose po atkaklios kovos palaužė Kroatijos komandą - 62:59 (16:16, 12:10, 14:16, 20:17). Atkakli kova vyko iki pat susitikimo pabaigos. Dar 40-ąją rungtynių minutę rezultatas buvo lygus (55:55), tačiau tuomet Rusijos ekipą į priekį išvedė Sergejus Bykovas, pataikęs abu baudos metimus.
2009-09-11

Prancūzai vos palaužė Vokietiją, kroatai – Izraelį

Europos krepšinio čempionato B grupės rungtynėse Prancūzijos rinktinė tik po atkaklios kovos 70:65 nugalėjo Vokietijos krepšininkus. Pirmoje rungtynių dalyje vyko atkakli kova taškas į tašką. Dažniausiai priekyje buvo Vokietijos krepšininkai, kurie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 17:14, o įpusėjus mačui – 37:33. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau tęsėsi bekompromisė kova.
2009-09-07

K. Kemzūros auklėtiniai pralaimėjo kroatams

Kęstučio Kemzūros treniruojamai Latvijos rinktinei nepavyko patekti į „Efes Pilsen“ taurės turnyro finalą. Šeštadienį Turkijoje vykstančio turnyro pusfinalio rungtynėse latviai 81:96 (18:24, 21:22, 23:29, 19:21) nusileido Kroatijos ekipai. Labai nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Kroatijos rinktinės gynėjui Zoranui Planiničiui. Sužaidęs vos septynias minutes kroatas buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga ir turėjo palikti aikštelę.