Eurolygos TOP-16 varžybų E grupės rungtynėse Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa namuose 80:88 (23:28, 14:23, 25:19, 18:18) nusileido Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkams.

„Tau Ceramica“ Eurolygos ketvirtfinalyje kausis su Barselonos „Regal Barcelona“ komanda. „Olympiacos“ varžove bus Madrido "Real" ekipa.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyva ir pranašumas priklausė „Olympiacos“ krepšininkams. Palaipsniui didindami savo persvarą jie po pirmojo ketvirčio pirmavo - 28:23.

Įpusėjus antrajam kėlinukui svečiai įgijo rekordinį pranašumą – 41:25. Nors „Tau Ceramica“ buvo kiek apmažinę deficitą, tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigė Graikijos klubas, kuris įpusėjus rungtynėms turėjo 14 taškų persvarą – 51:37.

Po didžiosios pertraukos baskai kilo į lemiamą šturmą. Po atkarpos 9:0 jie priartėjo iki 52:58. Daugiau svečiai „Tau Ceramica“ krepšininkams priartėti neleido ir po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo - 70:62.

Lemiamo ketvirčio metu sužaidus 6 minutes iš „Olympiacos“ pranašumo buvo likęs vos vienas taškas - 75:74. Tada I.Bourousis pataikė iš po krepšio, P. Vasilopoulos pridėjo tritaškį ir graikai vėl atitrūko - 80:74. Per likusį laiką Ispanijos čempionams nepavyko atsitiesti ir jie patyrė nesėkmę rezultatu - 80:88.

„Tau Ceramica“: Mirza Teletovičius 16, Tiago Splitteris 15, Sergis Vidalis 14, Pete'as Mickealas 13, Pablo Prigioni 12 taškų.

„Olympiacos“: Nikola Vujčičius 17, Yotamas Halperinas 16, Ioannis Bourousis ir Jannero Pargo po 11 taškų.