ioannis bourousis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ioannis bourousis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ioannis bourousis“.

Legendinis graikas Bourousis paskelbė apie karjeros pabaigą

Ilgametis Graikijos rinktinės narys Ioannis Bourousis paskelbė apie karjeros pabaigą. 37 metų centras per savo karjerą yra žaidęs tokiose elitinėse komandose kaip „Barcelona“, Madrido „Real“, Pirėjo „Olympiacos“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Praėjusiame sezone jis atstovavo „Peristeri“ klubui. I.Bourousis kartą tapo Eurolygos čempionu ir dukart išrinktas į geriausią turnyro penketuką. Atstovaudamas Graikijos rinktinei aukštaūgis laimėjo Europos čempionato aukso ir sidabro medalius.
2021-07-10

Dvigubas Donato Motiejūno dublis priartino komandą prie finalo

Donatas Motiejūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, o Šandongo „Golden Stars“ laimėjo penktąsias Kinijos lygos pusfinalio rungtynes ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. Lietuvio komanda namuose 113:103 (26:26, 23:15, 34:28, 30:34) įveikė Džedziango „Lions“. „Pergalė! Dar viena ir mes finale!“, – feisbuke rašė D. Motiejūnas. Jis per 32 minutes pelnė 26 taškus, pataikęs 10 dvitaškių iš 16-os. Aukštaūgis atkovojo 13 kamuolių.
2018-04-06

Dvigubą dublį surinkusio Motiejūno komanda suklupo pusfinalio starte

Užtikrintai rungtyniavęs Donatas Motiejūnas įsirašė dvigubą dublį, tačiau to neužteko pergalingam Šandongo „Golden Stars“ komandos startui Kinijos čempionato pusfinalyje. Lietuvio klubas pirmajame mače svečiuose 118:128 nusileido Džedziango „Lions“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1. Antrasis susitikimas penktadienį taip pat vyks Džedziange.
2018-03-28

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.
2017-10-12

Ekspertai Lietuvos rinktinei pataria žaisti greičiau

Portalo tv3.lt kalbinti ekspertai Lietuvos krepšinio rinktinės varžovę Graikijos komandą įvardija kaip labai greitą ekipą. Būtent šio aspekto fizinio pasirengimo treneris Evaldas Kandratavičius ir sporto komentatorius Vaidas Čeponis pasigenda lietuvių žaidime. „Rinktinė ne iki galo tapo tokį paveikslą, kokį norėčiau matyti. Man, kaip treneriui, komandos žaidime trūksta greičio“, – vertino E. Kandratavičius. Jam antrino ir V. Čeponis: „Lietuvos rinktinės laukia vis stipresni varžovai.
2017-09-08

CSKA ir „Fenerbahce“ ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija). Abi komandos ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0. Maskvoje CSKA 84:82 (21:20, 19:15, 29:23, 15:24) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija). Pirmojoje rungtynių dalyje vyko permaininga kova. Svečiai nustebino favoritais laikytus rusus ir pirmavo 33:28 (15 minutė). Antrąjį kėlinį CSKA baigė spurtu 12:0 (40:33). Po pertraukos Maskvos komanda dominavo.
2017-04-21

„Žalgirio“ laukia „gyvenk arba mirk“ rungtynės?

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį žais Eurolygos 25-ojo turo rungtynes namie su Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija). Žalgiriečio Leo Westermanno nuomone, mačas bus „gyvenk arba mirk“. Su tuo nesutinka „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius – net ir pralaimėjimus, matematinių šansų liks. Penkios pergalės iš šešerių rungtynių – nėra neįmanoma „Labas, – lietuviškai į žurnalistus kreipėsi L. Westermannas. – Žaisime prieš labai stiprų varžovą. Rungtynės nebus lengvos.
2017-03-08

„Fenerbahče“ krepšininkai pirmą kartą pateko į Eurolygos finalą

Vokietijos sostinėje vykstančio 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio finalo ketvirto turnyro lemiamoje dvikovoje sekmadienį žais Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) klubai. Tai penktadienį vėlai vakare paaiškėjo po antrųjų pusfinalio rungtynių, kuriose Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) krepšininkai po pratęsimo 88:77 (23:15, 18:25, 14:17, 17:15, 16:5) palaužė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) komandos pasipriešinimą ir į šio turnyro finalą pateko pirmą kartą.
2016-05-14

Pralaimėjęs Vitorijoje Jono Mačiulio klubas išsaugojo galimybę patekti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas

Septintą nesėkmę prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo XIII turo rungtynėse patyrė penktą vietą užimantis bei čempiono titulą ginantis Jono Mačiulio Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, penktadienį svečiuose nusileidęs devintą pergalę iškovojusiems ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusiems Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) krepšininkams.
2016-04-02

Kauno „Žalgiris“ nepasinaudojo galimybe trinktelėti Eurolygos durimis

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė pasirodymą šio sezono Eurolygos varžybose. Svečiuose metę iššūkį E grupės lyderiams žalgiriečiai galiausiai nusileido Madrido „Real“ komandai 83:99 (12:21,31:19, 19:28, 21:31). Pirmąją „Žalgirio“ ataką gražiu prasiveržimu sėkmingai užbaigė Willas Cherry (2:2), tačiau karališkasis Madrido klubas rungtynių pradžioje žaidė itin rezultatyviai ir privertė minutės pertraukėlės prašyti Gintarą Krapiką – 2:10. Tuščios kauniečių minutės tęsėsi jau keturias min...