"Climamio" komanda ketvirtadienį svečiuose 84:78 įveikė Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) krepšininkus, o 30-metis prancūzas į varžovų krepšį įmetė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 15 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei išprovokavo 4 varžovų pražangas. Per 36 minutes V. Evtimovas pataikė 9 dvitaškius iš 10 bei realizavo 3 baudų metimus iš 6.
Antras tarp naudingiausių savaitės žaidėjų liko juodkalnietis Predragas Drobnjakas iš Belgrado "Partizan" (Serbija) klubo, surinkęs 36 naudingumo balus.
"Partizan" ekipa namuose po pratęsimo 90:94 nusileido Malagos "Unicaja" (Ispanija) komandai, o 32-jų metų vidurio puolėjas per 37 su puse minutės pelnė 23 taškus (tritaškiai 3/7, dvitaškiai 4/8, baudos 6/7), atkovojo 8 ir perėmė 5 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir privertė varžovus prasižengti 7 kartus.
Trečią vietą naudingiausių žaidėjų sąraše su 34 balais užėmė Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija) klubo amerikietis Jeremiahas Massey.
Salonikų komanda trečiadienį savo aikštėje po pratęsimo 75:82 nusileido "Winterthur FC Barcelona" (Ispanija) krepšininkus, o 25-erių metų puolėjas iš JAV per 36 minutes pelnė 22 taškus (2/2, 4/13, 8/9), atkovojo 10 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo, ir išprovokavo 8 pražangas.
Ketvirtas šią savaitę su 31 naudingumo balu ULEB Eurolygos krepšinio turnyre buvo 27-erių metų kroatas Andrija Žižičius (Pirėjo "Olympiacos", Graikija), o naudingiausių penketuką su 28 balais užbaigia 24-erių metų graikas Ioannis Bourousis ("Olympiacos") ir 29-erių amerikietis Mire Chatmanas (Romos "Lottomatica", Italija).