andrija žižičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrija žižičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrija žižičius“.

Kroatas A. Zizičius tapo Stambulo „Galatasaray“ klubo nariu

Atėnų „Panathinaikos“ komandoje praėjusį sezoną rungtyniavęs 28 metų 207 cm ūgio sunkusis krašto ir vidurio puolėjas Andrija Zizičius pasirašė vienų metų sutartį su galimybę ją pratęsti dar metams su „Galatasaray Cafe Crown“ komanda. Turkų klubas kovos su „Šiaulių“ ekipa atrankos į Europos taurės turnyrą varžybose. Šis sezonas kroatui nebuvo itin sėkmingas. Jis sužaidė 18 Eurolygos rungtynių ir vidutiniškai per 14 minučių pelnydavo 5,2 taško ir atkovodavo 1,7 kamuolio.
2008-07-17

Prasidėjo Graikijos krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio etapas

Pirmosiose Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio iki dviejų pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis reguliariojo sezono nugalėtojas Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubas šeštadienį namuose 74:55 (19:12, 16:14, 17:18, 22:11) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje keturiolikos komandų turnyre likusius Larisos "Olympia" krepšininkus.
2008-05-04

Lyderių pergalės Graikijos krepšinio pirmenybėse

Tryliktąją pergalę iš eilės Graikijos krepšinio lygoje iškovojo keturiolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, sekmadienį svečiuose 94:67 (27:16, 21:18, 27:13, 19:20) sutriuškinęs penktojoje pozicijoje esančią Atėnų "Panellinios" (7 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipą. Įžaidėjas iš Lietuvos nugalėtojams pelnė 9 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2008-01-21

Š. Jasikevičius Graikijoje pelnė 9 tšk.

Aštuntą pergalę iš eilės iškovojo Graikijos krepšinio pirmenybių lyderis bei čempiono titulą ginantis Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubas, šeštadienį namuose 91:75 (22:17, 17:13, 28:21, 24:24) įveikęs penktojoje pozicijoje esančius "Egaleo" (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 9 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, dukart suklydo bei kartą prasižengė.
2007-12-09

Graikijos krepšinio čempionams Š. Jasikevičius pelnė 13 taškų

Šeštą pergalę iš eilės Graikijos krepšinio pirmenybėse iškovojo vienas keturiolikos komandų turnyro lyderis bei šalies čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, šeštadienį namuose 94:56 (23:8, 23:17, 31:12, 17:19) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje esančius Larisos "Olympia" (1 pergalė ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.Lietuvis nugalėtojams pelnė 13 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį bei dukart prasižengė.
2007-11-25

Š. Jasikevičius vėl pelnė penkis taškus

Antrą pergalę iš eilės keturių komandų krepšinio turnyre Kipre iškovojo Graikijos krepšinio čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, ketvirtadienį 83:65 (20:21, 18:13, 28:15, 17:16) nugalėjęs Atėnų AEK krepšininkus.Lietuvos rinktinės įžaidėjas prie pergalės, kaip ir trečiadienio mače su Limasolio AEL (96:70), prisidėjo penkiais taškais.Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Milošas Vujaničius ir Mike`as Batiste`as (po 13 tšk.
2007-10-05

Š. Jasikevičiaus debiutas - 5 taškai

Pirmąsias rungtynes Graikijos krepšinio čempiono Atėnų "Panathinaikos" klubo sudėtyje trečiadienį žaidė Lietuvos rinktinės įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius, o lietuvio klubas pergalingai pradėjo keturių ekipų turnyrą Kipre.Pirmajame mače "Panathinaikos" 96:70 (26:9, 19:6, 23:24, 28:31) sutriuškino varžybų šeimininkus Limasolio AEL krepšininkus.Š. Jasikevičiaus sąskaitoje - 5 taškai.
2007-10-04

Kandidatui į "Žalgirį" - pasiūlymai iš Ispanijos ir Graikijos

Kauno "Žalgiryje" vieną iš dviejų laisvų aukštaūgių pozicijų pretenduojantis užimti Andrija Žižičius sulaukė patrauklių pasiūlymų iš Ispanijos ir Graikijos - krepšininką savo gretose ypatingai norėtų matyti Vitorijos "Tau Ceramica" bei Atėnų "Panathinaikos".27 metų 207 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas pastaruosius du metus atstovavo Pirėjo "Olympiakos" ir buvo vienas komandos lyderių.
2007-07-21

"Panathinaikos" finalo serijoje išsiveržė į priekį

Graikijos pirmenybių trečiosiose finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ klubas namuose, tik po pratęsimo, rezultatu 86:85 (28:20, 12:22, 20:21, 18:15, 8:7) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:1. Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti solidaus pranašumo – 17:17, tačiau pirmąjį kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Panathinaikos“ klubas – 28:20. Vis dėlto įspūdingai antrajame kėlinuke žaidė Arvydas Macijauskas, kurio dėka P...
2007-06-13

Panathinaikos“ ir „Olympiacos“ iškovojo pergales

Graikijos lygos pusfinalių kovose abi Eurolygos ekipos Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiacos“ iškovojo pergales.„Panathinaikos“ išvykoje tik susitikimo pabaigoje rezultatu 69:65 (19:13, 17:16, 18:15, 15:11) palaužė „Panionios“ krepšininkus ir serijoje pirmauja 2:0.Visų rungtynių metu nei vienai ekipai nepavyko solidžiu skirtumu išsiveržti į priekį, o rezultatas lygus buvo daug kartų (49:49, 54:54, 59:59...). „Panathinaikos“ išsigelbėjo per paskutines minutes, kuomet įgijo nedidelį pranašum...