Graikijos lygos pusfinalių kovose abi Eurolygos ekipos Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiacos“ iškovojo pergales.

„Panathinaikos“ išvykoje tik susitikimo pabaigoje rezultatu 69:65 (19:13, 17:16, 18:15, 15:11) palaužė „Panionios“ krepšininkus ir serijoje pirmauja 2:0.

Visų rungtynių metu nei vienai ekipai nepavyko solidžiu skirtumu išsiveržti į priekį, o rezultatas lygus buvo daug kartų (49:49, 54:54, 59:59...). „Panathinaikos“ išsigelbėjo per paskutines minutes, kuomet įgijo nedidelį pranašumą, o varžovai nesugebėjo pelnyti taškų.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/7 dvitaškiai, ¼ tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą prasižengė ir suklydo dukart.

„Panathinaikos“ komandoje sėkmingiausiai žaidė Sani Bečirovičius, pelnęs 15 taškų, Kostas Tsartsaris pridėjo 11, Milošas Vujaničius – 9, Mike Batiste ir Dimitrios Diamantidis (5 rez. perd.) – po 8.

„Panionios“ klubui 14 taškų surinko Andre Hutsonas, Stratas Perperoglou – 12 (5 atk. kam.), Kennedy Winstonas – 11 (7 atk. kam.).

***

„Olympiacos“ atsirevanšavo Salonikų „Aris“ komandai, nesunkiai įveikdamas ją namuose rezultatu 82:68 (25:14, 16:12, 20:21, 21:21) ir išlygindamas serijos rezultatą 1:1.

Intriga šiame susitikime dingo iškart po pirmojo kėlinuko, po kurio aikštės šeimininkai turėjo 11 taškų pranašumą. Vėliau skirtumas dar išaugo, o sumažinto jo svečiams nepavyko.

Arvydas Macijauskas „Olympiacos“ komandai per 18 minučių surinko 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus prasižengė, 3 kartus suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo kamuolį.

Nugalėtojams Henry Domercantas surinko 22 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Scoonie Pennas – 20, Andrija Žižičius ir Giannis Bourousis (7 atk. kam.) – po 6.

„Aris“ komandoje Simonas Serapinas nežaidė, o rezultatyviausias buvo Terrelas Castle – 18 taškų (5 atk. kam.), Alexas Scalesas – 15, Jeremiah Massey – 11 (6 atk. kam.).