alexas scalesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alexas scalesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alexas scalesas“.

D. Lavrinovičiaus klubas Rusijos krepšinio superlygoje nugalėjo R. Alijevo ekipą

Penktadienį sužaistos dvejos Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynės, kuriose pergales iškovojo svečiai. Aštuntą pergalę tryliktosiose rungtynėse iškovojo penktą vietą užimantis Darjušo Lavrinovičiaus Kazanės "Uniks" klubas, svečiuose 78:63 (19:13, 23:17, 15:18, 21:15) nugalėjęs į devintąją poziciją smuktelėjusią Rolando Alijevo Samaros CSK VVS (5 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Marko Tušekas (14 tšk.
2008-01-12

Kuklus Rolando Alijevo indėlis į Samaros krepšinio klubo pergalę

Antrą pergalę septintose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rolando Alijevo Samaros CSK VVS klubas, trečiadienį namuose 76:69 (21:10, 24:13, 18:24, 13:22) įveikęs Permės "Ural-Great" (3 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.Lietuvis nugalėtojams pelnė 5 taškus ir po krepšiu sugriebė 1 kamuolį. Per nepilnas 4 su puse žaidimo minutės (4:18) R. Alijevas pataikė vienintelį tritaškį, prametė dvitaškį bei realizavo abu baudų metimus.
2007-11-07

Penktoji iš eilės R. Javtoko klubo pergalė Rusijos krepšinio superlygoje

Penktąją pergalę iš eilės Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą pakilo Roberto Javtoko Maskvos "Dinamo" klubas, ketvirtadienį svečiuose 76:71 (18:16, 29:14, 13:22, 16:19) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią Samaros CSK VVS (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai) su Rolandu Alijevu. R. Javtokas nugalėtojams pelnė 8 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Per 16 su puse minutės vidurio puolėjas pataikė visus 4 dvitaškius, tačiau abu baudų metimai skriejo pro šalį.
2007-10-25

R. Šiškauskas prie CSKA pergalės prisidėjo 9 tšk.

Penktą pergalę iš eilės Rusijos vyrų krepšinio superlygos A divizione iškovojo nugalėtojo titulą ginantis Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku, trečiadienį namuose 97:62 (31:13, 24:16, 14:20, 28:13) sutriuškinęs trečią nesėkmę iš eilės patyrusią bei vienuoliktojoje pozicijoje esančią Rolando Alijevo Samaros CSK VVS ekipą. R. Šiškauskas pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei prasižengė.
2007-10-17

Rusijos krepšinio klubui R. Alijevas pelnė dešimt taškų

Rusijos krepšinio superlygos sezonui besirengianti Samaros CSK VVS vyrų krepšinio ekipa penktadienį kontroliniame mače svečiuose 81:78 (19:21, 19:24, 22:18, 21:15) nugalėjo Rostovo "Lokomotiv" krepšininkus. Dešimt taškų nugalėtojams šiame mače pelnė Rolandas Alijevas. Rezultatyviai svečių gretose žaidė Marque`as Perry (15 tšk.), Pavelas Agapovas (13 tšk.
2007-09-28

S. Serapino klubui - Graikijos krepšinio lygos bronza

Penktosiose Graikijos vyrų krepšinio čempionato mažojo finalo rungtynėse Salonikų "Aris TT Bank" klubas su Simonu Serapinu antradienį namuose 73:60 (21:11, 21:15, 18:16, 13:18) nugalėjo Atėnų "Panionios forthnet" ekipą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3:2, iškovojo bronzos medalius bei kelialapį į ateinančio sezono ULEB Eurolygos krepšinio turnyrą.
2007-06-20

Antroji S. Serapino klubo pergalė kovoje dėl Graikijos krepšinio pirmenybių bronzos

Trečiosiose Graikijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse dėl bronzos medalių Salonikų "Aris TT Bank" klubas su Simonu Serapinu antradienį namuose 65:57 (17:14, 15:12, 21:14, 12:17) nugalėjo Atėnų "Panionios forthnet" krepšininkus bei pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:1. Pirmąsias mažojo finalo rungtynes Salonikų krepšininkai namuose laimėjo 84:82, o antrajame mače išvykoje patyrė pralaimėjimą 62:74. Antradienio susitikime lietuvis per nepilnas 5 žaidimo minutes (4:55) aikštelės šeiminin...
2007-06-13

A. Macijauskui skirta 6 tūkst. eurų bauda

Varžovą Graikijos čempionate nustūmęs Arvydas Macijauskas sulaukė sankcijų. 27 metų lietuviui Graikijos krepšinio federacija skyrė 6000 eurų baudą. Nuobaudos neišvengė ir konfliktą pradėjęs Solonikų „Aris“ amerikietis Alexas Scalesas. Gynėjas turės praleisti vieną mačą ir sumokėti 9000 eurų baudą, rašo portalas alfa.
2007-05-25

Panathinaikos“ ir „Olympiacos“ iškovojo pergales

Graikijos lygos pusfinalių kovose abi Eurolygos ekipos Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiacos“ iškovojo pergales.„Panathinaikos“ išvykoje tik susitikimo pabaigoje rezultatu 69:65 (19:13, 17:16, 18:15, 15:11) palaužė „Panionios“ krepšininkus ir serijoje pirmauja 2:0.Visų rungtynių metu nei vienai ekipai nepavyko solidžiu skirtumu išsiveržti į priekį, o rezultatas lygus buvo daug kartų (49:49, 54:54, 59:59...). „Panathinaikos“ išsigelbėjo per paskutines minutes, kuomet įgijo nedidelį pranašum...
2007-05-24

Graikijos krepšinio čempionate

Penkioliktą pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių XIX turo rungtynėse iškovojo trečią vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" klubas, sekmadienį namuose 82:65 (30:21, 13:15, 18:10, 21:19) nugalėjęs aštuntojoje pozicijoje esančią Patrų "AEP Olympias" (8 pergalės ir 11 pralaimėjimų) ekipą. Nepilnas tris minutes aikštelėje praleidęs lietuvis į varžovų krepšį nemetė, tačiau spėjo sugriebti 1 kamuolį.