Penktąją pergalę iš eilės Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą pakilo Roberto Javtoko Maskvos "Dinamo" klubas, ketvirtadienį svečiuose 76:71 (18:16, 29:14, 13:22, 16:19) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią Samaros CSK VVS (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai) su Rolandu Alijevu.

R. Javtokas nugalėtojams pelnė 8 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Per 16 su puse minutės vidurio puolėjas pataikė visus 4 dvitaškius, tačiau abu baudų metimai skriejo pro šalį.

28 taškus į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Henry Domercantas, 13 - Sergejus Monia, 12 - Travis Hansenas.

11 su puse minutės aikštelėje pralaidęs R. Alijevas pelnė vos 2 taškus ir sugriebė 1 kamuolį. Jis pataikė abu baudų metimus, tačiau vienintelis mestas dvitaškis buvo netaiklus.

27 taškų CSK VVS komandai pelnė Jevgenijus Voronovas, po 13 - Sergejus Demeškinas ir Alexas Scalesas.

Trylikos ekipų turnyre pirmauja išvakarėse šeštąją pergalę iš eilės iškovojęs Liubercų "Tiumf" klubas, viena pergale lenkiantis čempionės titulą ginančią Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA komandą.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Sankt Peterburgo "Spartak" krepšininkai namuose 86:83 (21:26, 22:20, 19:17, 24:20) įveikė Rostovo "Lokomotiv" penketuką.

Rusijos krepšinio superlygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liubercų "Triumf" 6 6 0 567:423

2. Maskvos CSKA 5 5 0 417:317

3. Maskvos "Dinamo" 5 5 0 413:340

4. "Chimki" 4 4 0 382:287

5. Kazanės "Uniks" 5 3 2 422:390

6. Permės "Ural-Great" 5 2 3 372:382

7. Rostovo "Lokomotiv" 5 2 3 402:414

8. Sankt Peterburgo "Spartak" 5 2 3 371:416