jevgenijus voronovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jevgenijus voronovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jevgenijus voronovas“.

Krunoslavas Simonas: „Jevgenijus Voronovas išgėrė du butelius viskio ir kitą dieną atrodė lyg niekur nieko“

Stambulo „Anadolu Efes“ atstovaujantis kroatas Krunoslavas Simonas dalyvavo tinklalaidėje „Inkubator“ ir joje dalijosi įdomiomis istorijomis. Viena jų buvo susijusi su gyvenimu Rusijoje. Buvęs Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ žaidėjas prisiminė vakarėlį, kurį sūnaus gimimo proga organizavo Jevgenijus Voronovas. „Jevgenijus buvo kaip jūrininkas: jis negėrė, nerūkė, treniravosi po 10 valandų per dieną. Bet tada jam gimė pirmas sūnus. Jis pakvietė mane į šventę.
2021-09-06

Rusijos krepšinio lygoje – „lietuviškų“ klubų pergalės

Septynioliktą pergalę aštuonioliktose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynėse iškovojo trylikos ekipų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA klubas, kuriame nežaidė Ramūnas Šiškauskas.
2008-02-22

Kuklus Rolando Alijevo indėlis į Samaros krepšinio klubo pergalę

Antrą pergalę septintose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rolando Alijevo Samaros CSK VVS klubas, trečiadienį namuose 76:69 (21:10, 24:13, 18:24, 13:22) įveikęs Permės "Ural-Great" (3 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.Lietuvis nugalėtojams pelnė 5 taškus ir po krepšiu sugriebė 1 kamuolį. Per nepilnas 4 su puse žaidimo minutės (4:18) R. Alijevas pataikė vienintelį tritaškį, prametė dvitaškį bei realizavo abu baudų metimus.
2007-11-07

Penktoji iš eilės R. Javtoko klubo pergalė Rusijos krepšinio superlygoje

Penktąją pergalę iš eilės Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą pakilo Roberto Javtoko Maskvos "Dinamo" klubas, ketvirtadienį svečiuose 76:71 (18:16, 29:14, 13:22, 16:19) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią Samaros CSK VVS (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai) su Rolandu Alijevu. R. Javtokas nugalėtojams pelnė 8 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Per 16 su puse minutės vidurio puolėjas pataikė visus 4 dvitaškius, tačiau abu baudų metimai skriejo pro šalį.
2007-10-25

Lietuvos studentai nurungė Rusiją ir pateko į pusfinalį

Lietuvos studentų rinktinė pasaulinių žaidynių ketvirtfinalyje rezultatu 79:70 (12:29, 21:12, 25:16, 21:13) nugalėjo Rusijos rinktinę ir pateko į pusfinalį. Dvikovos metu lietuvaičiai panaikino 17 taškų deficitą. Rungtynes įspūdingu spurtu pradėjo Rusijos rinktinė, kuri pirmavo net 18:2, o kėlinuką laimėjo 29:12. Be to, pagrindinis Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Michailas Anisimovas greitai susirinko tris pražangas. Antrame kėlinuke pamažu iniciatyvą perėmė lietuvaičiai.