Penktadienį sužaistos dvejos Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynės, kuriose pergales iškovojo svečiai.

Aštuntą pergalę tryliktosiose rungtynėse iškovojo penktą vietą užimantis Darjušo Lavrinovičiaus Kazanės "Uniks" klubas, svečiuose 78:63 (19:13, 23:17, 15:18, 21:15) nugalėjęs į devintąją poziciją smuktelėjusią Rolando Alijevo Samaros CSK VVS (5 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Marko Tušekas (14 tšk.), Duško Savanovičius (12 tšk.) ir D. Lavrinovičius (11 tšk.).

Puolėjas iš Lietuvos per 20 su puse minutės prametė abu tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 8, realizavo 1 baudos metimą iš 2, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Alexas Scalesas ir Yanivas Greenas, pelnę atitinkamai 21 ir 18 taškų.

Vos pusketvirtos minutės aikštelėje praleidęs R. Alijevas sugriebė 1 kamuolį ir kartą suklydo.
Kitose penktadienio rungtynėse Liubercų "Triumf" krepšininkai Surgute 88:75 (23:21, 20:16, 19:18, 26:20) nugalėjo vietos Universitet-Jugra" ekipą ir, iškovoję dešimtą pergalę tryliktosiose rungtynėse, pakilo į trečiąją poziciją.

Trylikos komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA (12 pergalių ir 1 pralaimėjimas) klubas su Ramūnu Šiškausku, viena pergale lenkiantis Kęstučio Kemzūros treniruojamą Maskvos srities "Chimki" (11/1) ekipą.