Vienuoliktą pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių XIII turo rungtynėse iškovojo ir keturiolikos komandų turnyro lyderiu tapo Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" klubas, namuose 73:67 (12:18, 23:18, 22:15, 16:16) įveikęs autsaiderę Patrų "Apollon" (3 pergalės ir 10 pralaimėjimų ekipą).

Lietuvis nugalėtojams šiose rungtynėse pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį. Per daugiau nei 13 žaidimo minučių (13:16) S. Serapinas prametė abu tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 3 bei 2 baudų metimus iš 4.

19 taškų į svečių krepšį įmetė Alexas Scalesas, 17 - Jeremiah Massey, 10 - Gianni Giannoulis.

Į šeštąją vietą pirmenybėse pakilo Atėnų "Maroussi" (6/7) komanda su Renaldu Seibučiu, šeštadienį svečiuose po dviejų pratęsimų 103:91 (16:20, 25:16, 15:15, 14:19, 15:15, 18:6) nugalėjusi Kozanio "Makedonikos" (XIII vieta - 3/10) krepšininkus.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 18 taškų, po krepšiais sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 38 minutes R. Seibutis pataikė 2 tritaškius iš 7, 4 dvitaškius iš 5 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Danya Abramsas (25 tšk.) ir Alexis Kiritsis (22 taškai).

Larisos AEL (XII vieta - 3/10) klubas, kurio gretose debiutavo Tomas Nagys, išvykoje 73:79 (18:17, 20:21, 16:20, 19:21) turėjo pripažinti būsimųjų Vilniaus "Lietuvos ryto" varžovų ULEB taurės turnyre Atėnų AEK (VIII vieta - 5/8) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius ir blokavo 3 varžovų metimus. Per nepilnas 25 minutes (24:49) T. Nagys pataikė 2 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 8 bei 2 baudų metimus iš 4.

Svečių gretose rezultatayviausiai žaidė po 14 taškų įmetę Arthuras Lee bei Nikos Papanikolopoulos.