dimitrios diamantidis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dimitrios diamantidis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dimitrios diamantidis“.

Graikai sutriuškino Naująją Zelandiją ir pateko į pusfinalį

Olimpinių žaidynių atrankos turnyro ketvirtfinalyje Graikijos krepšinio rinktine be vargo rezultatu 75:48 (22:12, 15:8, 18:16, 20:12) nugalėjo Naująją Zelandiją. Graikai nuo susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir bėgant laikui tik didino savo persvarą. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Vassilis Spanoulis - 14 taškų, Dimitrios Diamantidis pridėjo 11 (8 atk. kam.
2008-07-19

Šeimininkai graikai nepadoriu rezultatu sutrypė Libano rinktinę

Pirmoji olimpinio atrankos turnyro diena Atėnuose baigėsi be netikėtumų. Paskutinėse šios dienos rungtynėse A grupėje rungtyniaujanti aikštės šeimininkė Graikija net 119:62 (32:17, 22:10, 32:14, 33:21) sutriuškino Libaną ir žengė pirmą žingsnį olimpinių žaidynių link. Šiose rungtynėse įtampa dingo sužaidus tris minutes, kai graikai jau pirmavo 10:2. Netrukus sekė dar viena atkarpa 9:0 ir Antonio Fotsio vedini aikštės šeimininkai neleido varžovams net garbingai pasipriešinti.
2008-07-15

Netikėta A. Macijausko ir R. Seibučio ekipos nesėkmė Graikijos krepšinio pusfinalyje

Atėnų „Marousi" penketukas namuose po pratęsimo 97:90 (16:25, 33:20, 17:15, 15:21; pratęsimas 16:9) įveikė šalies vicečempioną Arvydo Macijausko ir Renaldo Seibučio Pirėjo „Olympiacos" klubą bei išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1. Pirmąjį susitikimą „Olympiacos" komanda savo aikštėje laimėjo 87:61. A. Macijauskas ir toliau gydosi nugaros traumą, o R. Seibutis antradienį svečiams pelnė 3 taškus, sykį suklydo ir tris prasižengė.
2008-05-14

S. Jasikevičius „Panathinaikos“ vedė į pergalę

Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio serijas (iki trijų pergalių) pergalingai pradėjo abu favoritai - čempiono titulą ginantis reguliariojo sezono nugalėtojas Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ bei šalies vicečempionas Arvydo Macijausko ir Renaldo Seibučio Pirėjo „Olympiacos“ klubai. „Panathinaikos“ krepšininkai šeštadienį namuose 91:75 (25:16, 22:19, 21:10, 23:30) nugalėjo Antano Kavaliausko Atėnų „Panionios“ ekipą.
2008-05-11

"Panathinaikos" užsitikrino pirmą vietą reguliariajame sezone

Dvidešimt antrąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių XXV turo mače iškovojo ir pirmąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino čempiono titulą ginantis Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubas, šeštadienį svečiuose 107:77 (29:27, 29:16, 24:16, 25:18) sutriuškinęs aštuntojoje pozicijoje esančią Tado Klimavičiaus Larisos AEL (11 pergalių ir 14 pralaimėjimų) ekipą.
2008-04-20

Š. Jasikevičius Graikijos krepšinio lygos rungtynėse pelnė 28 taškus

Dvidešimt pirmąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių 24 turo mače iškovojo keturiolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubas, trečiadienį namuose 84:74 (24:14, 20:24, 23:17, 17:19) nugalėjęs penktojoje pozicijoje esančią Antano Kavaliausko Atėnų "Panionios" (13 pergalių ir 11 pralaimėjimų) ekipą.
2008-04-17

Geriausiu Europos krepšininkas - Dmitrios Diamantidis

Atėnų Panathinaikos (Graikija) klubo gynėjas ir Šarūno Jasikevičiaus bendraklubis Dimitrios Diamantidis triumfavo Italijos krepšinio žurnalo "Superbasket" surengtuose geriausio Europos krepšininko rinkimuose Misteris Europa.
2007-12-11

Eurolygos A grupėje Kauno „Žalgiris“ - penktas

Ketvirtadienį sužaistos likusios ketverios ULEB Eurolygos krepšinio turnyro ketvirtojo turo rungtynės.Kauno "Žalgirio" krepšininkai namuose 91:72 (25:22, 29:20, 16:17, 21:13) nugalėjo Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) ekipą ir, iškovoję antrą pergalę, pakilo į penktą vietą aštuonių ekipų A grupėje.
2007-11-16

Sužaistos pirmosios ULEB Eurolygos grupių rungtynės

Trečiadienį sužaistos dar penkerios 2007-2008 metų ULEB Eurolygos krepšinio turnyro pirmojo turo rungtynės, kuriose keturi lietuviai pelnė 54 taškus.Geriausiai sekėsi Rimantui Kaukėnui ir Kšyštofui Lavrinovičiui, kurie pelnė atitinkamai 22 ir 21 tašką, o jų Sienos "Montepaschi" (Italija) klubas pirmosiose A grupės rungtynėse 80:52 (20:18, 30:8, 9:15, 21:11) sutriuškino Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) ekipą.
2007-10-25

"Panathinaikos" finalo serijoje išsiveržė į priekį

Graikijos pirmenybių trečiosiose finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ klubas namuose, tik po pratęsimo, rezultatu 86:85 (28:20, 12:22, 20:21, 18:15, 8:7) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:1. Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti solidaus pranašumo – 17:17, tačiau pirmąjį kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Panathinaikos“ klubas – 28:20. Vis dėlto įspūdingai antrajame kėlinuke žaidė Arvydas Macijauskas, kurio dėka P...