Atėnų „Marousi" penketukas namuose po pratęsimo 97:90 (16:25, 33:20, 17:15, 15:21; pratęsimas 16:9) įveikė šalies vicečempioną Arvydo Macijausko ir Renaldo Seibučio Pirėjo „Olympiacos" klubą bei išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1.

Pirmąjį susitikimą „Olympiacos" komanda savo aikštėje laimėjo 87:61.

A. Macijauskas ir toliau gydosi nugaros traumą, o R. Seibutis antradienį svečiams pelnė 3 taškus, sykį suklydo ir tris prasižengė. 5 minutes ir 45 sekundes aikštelėje praleidęs lietuvis pataikė vienintelį mestą tritaškį.

Kitame antradienį vykusiame pusfinalio mače antrąją pergalę Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse iškovojo ir serijoje iki trijų pergalių 2:0 pirmauja čempiono titulą ginantis reguliariojo sezono nugalėtojas Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos" klubas.

„Panathinaikos" krepšininkai antradienį svečiuose 80:76 įveikė Antano Kavaliausko Atėnų "Panionios" ekipą.

Pirmąsias rungtynes „Panathinaikos" komanda šeštadienį namuose laimėjo 91:75.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mike`as Batiste, pelnęs 16 taškų bei po 12 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetę Š. Jasikevičius ir Dimitrios Diamantidis.

27 minutes (27:14) rungtyniavęs įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 2 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 4, abu baudų metimus, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei suklydo ir prasižengė po du sykius.

„Panionios" ekipoje išsiskyrė Leroy Baxteris (23 tšk.) ir Ivanas Zaroskis (14 taškų).

A. Kavaliauskas šeimininkams pelnė 2 taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per nepilnas 6 minutes (5:49) lietuvis pataikė 1 dvitaškį iš dviejų.

Trečiąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos žais ketvirtadienį.