Antradienį antrosiose Graikijos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse ULEB Eurolygos čempionas bei šalies pirmenybių nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Ramūnu Šiškausku bei Robertu Javtoku svečiuose 73:70 (16:19, 18:11, 17:21, 22:19) įveikė Renaldo Seibučio Atėnų "Maroussi" komandą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0.

Pirmąjį susitikimą namuose "Panathinaikos" krepšininkai laimėjo 66:58.

R. Šiškauskas nugalėtojams pelnė 12 taškų ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis per 30 su puse minutės prametė abu tritaškius, pataikė 4 dvitaškius iš 6, realizavo visus 4 baudų metimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po 11 taškų į varžovų krepšį įmetė Fragiskos Alvertis ir Dimitrios Diamantidis.

R. Javtoko sąskaitoje - 7 (dvitaškiai 3/3, baudos 1/1) taškai ir 2 sugriebti kamuoliai per 11 minučių.

Rezultatyviausiai šeimininkų ekipoje žaidęs R. Seibutis į čempiono krepšį įmetė 22 taškus, atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius. Per nepilnas 26 minutes jis pataikė 4 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 5 ir visus 4 baudų metimus.

Po 13 taškų "Maroussi" komandai pelnė Costa Haralabidis ir Alexis Kiritsis.

Čempionato pusfinalio serijoje iki trijų pergalių "Panathinaikos" krepšininkai susitiks su Atėnų "Panionios forthnet" penketuku ir pirmąjį susitikimą sekmadienį žais savo aikštėje.

Kitose antradienio rungtynėse Arvydo Macijausko Pirėjo "Olympiacos" klubas svečiuose 80:84 (24:26, 23:21, 21:21, 12:16) nusileido Salonikų PAOK penketukui, kuris išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

Pirmąjį susitikimą namuose "Olympiacos" laimėjo 85:76.

19 minučių žaidęs lietuvis pelnė 4 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Per 19 minučių A. Macijauskas prametė visus 3 tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 4 ir abu baudų metimus.

Lemiamas trečiąsias ketvirtfinalio rungtynes Pirėjuje komandos žais ketvirtadienį.