Sekmadienį sužaistos pirmosios Graikijos vyrų krepšinio čempionato pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės, kurias laimėjo namuose žaidusios komandos.

ULEB Eurolygos čempionas bei šalies pirmenybių nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Ramūnu Šiškausku bei Robertu Javtoku savo aikštėje 85:77 (27:20, 24:13, 14:20, 20:24) nugalėjo Atėnų "Panionios forthnet" penketuką.

R. Šiškauskas nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Per nepilną 31 minutę (30:49) jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 5 ir 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė po 15 taškų įmetę Dimos Dikoudis ir Dimitrios Diamantidis bei 11 taškų pelnęs Costas Tsartsaris.

8 minutes aikštelėje praleidusio R. Javtoko sąskaitoje - 2 taškai (dvitaškiai 1/2).

Svečių komandoje išsiskyrė Enderas Arslanas (21 tšk.), Andre Hutsonas (15 tšk.) ir Vladis Dragojlovičius (13 tšk.).

Kitose sekmadienio rungtynėse Solonikų "Aris TT Bank" su Simonu Serapinu savo aikštėje tik po pratęsimo 78:76 (19:16, 19:20, 21:24, 9:8, pratęsimas 10:9) įveikė Arvydo Macijausko Pirėjo "Olympiacos" klubą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Terrelas Castle`as ir S. Serapinas pelnę atitinkamai 21 ir 15 taškų.

Lietuvis pataikė 5 tritaškius iš 7 ir prametė dvitaškį, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus (žaidė 23 min. 21 sek.).

"Olympiacos" gretose išsiskyrė Christos Harisis (25 tšk.), Scoonie Pennas (18 tšk.) ir A. Macijauskas (8 taškai).

Gynėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 3, 1 dvitaškį iš 2, realizavo 3 baudų metimus iš 4, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį (žaidė 24 min. 18 sek.).

Antrosios pusfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį.