enderas arslanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „enderas arslanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „enderas arslanas“.

Turkijos Supertaurė – D. Songailos ekipos rankose

Darius Songaila atstovaudamas Stambulo „Galatasaray“ ekipai iškovojo pirmąjį sezono trofėjų, kai Turkijos Supertaurės finale po dviejų pratęsimų 103:97 (21:19, 18:20, 19:15, 20:24, 7:7, 18:12) įveikė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandos krepšininkus. Lietuvis per 21 minutę įmetė 4 taškus (dvitaškiai 2/7), atkovojo 4 kamuolius, sykį suklydo ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2011-10-12

Turkai pranoko Lietuvos rinktinę

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė skaudžia nesėkme pradėjo Europos čempionatą. Mūsiškiai po atkaklios kovos 76:84 (22:19, 17:20, 19:24, 18:21) nusileido itin drausmingai žaidusiai Turkijos komandai. Pirmas kėlinys: sunki pradžia Vos prasidėjus rungtynėms sugedo arenos švieslentė, todėl dvikovą teko trumpam sustabdyti.
2009-09-08

Turkai negalėjo nieko padaryti prieš JAV rinktinę

Olimpinėms žaidynėms besirengianti JAV rinktinė Makao saloje sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Ketvirtadienį amerikiečiai 114:82 (31:31, 23:7, 33:22, 27:23) sutriuškino Turkijos ekipą. Turkai šiose rungtynėse NBA žvaigždžių ekipai sugebėjo prilygti tik pirmą kėlinį. Po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė vos vienas taškas (31:30), tačiau vėliau LeBrono Jameso vedini JAV krepšininkai atitrūko ir be didesnių sunkumų iškovojo pergalę.
2008-07-31

Prasidėjo antrasis „NBA Europe Live“ krepšinio projektas

Šeštadienį dvejomis rungtynėmis Turkijoje ir Italijoje startavo pirmasis "NBA Europos Live" krepšinio projektas, kuriame Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos išmėgins jėgas su vienais pajėgiausių Senojo žemyno klubais.Pirmosiose rungtynėse Turkijos sostinėje būsimasis Vilniaus "Lietuvos ryto" varžovas ULEB Eurolygos turnyro B grupėje Stambulo "Efes Pilsen" klubas 81:84 (23:22, 16:19, 20:19, 22:24) nusileido Minesotos "Timberwolves" ekipai.
2007-10-07

18 Šarūno Jasikevičiaus taškų padėjo Lietuvai įveikti Turkiją

Antrose Europos čempionato Ispanijoje C grupės rungtynėse Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė įtikinamu rezultatu 86:69 (19:16, 25:20, 19:12, 23:21) nugalėjo Turkijos rinktinę ir iškovojo pirmąją pergalę.
2007-09-03

R. Šiškauskas prisidėjo prie pergalės

Sekmadienį sužaistos pirmosios Graikijos vyrų krepšinio čempionato pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės, kurias laimėjo namuose žaidusios komandos. ULEB Eurolygos čempionas bei šalies pirmenybių nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Ramūnu Šiškausku bei Robertu Javtoku savo aikštėje 85:77 (27:20, 24:13, 14:20, 20:24) nugalėjo Atėnų "Panionios forthnet" penketuką.
2007-05-21

S. Kuzminsko ekipa vėl pralaimėjo Adrijos krepšinio lygoje

Devintą pralaimėjimą Adrijos vyrų krepšinio lygos XVI turo rungtynėse patyrė aštuntą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Sauliaus Kuzminsko Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) klubas, šeštadienį namuose 76:90 (21:30, 25:18, 9:25, 21:17) nusileidęs pirmenybių lyderei Belgrado "Partizan" (Serbija, 12 pergalių ir 4 pralaimėjimai) ekipai.Beveik 9 minutes žaidęs lietuvis taškų nepelnė po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 prasižengė.
2007-01-07

Izraelio krepšinio čempionui Šarūnas Jasikevičius pelnė 4 taškus

Tik keturis taškus Izraelio krepšinio čempionui Tel Avivo "Maccabi" klubui pelnė Šarūnas Jasikevičius, o lietuvio ekipa antradienį svečiuose kontrolines rungtynes 80:81 (16:24, 21:25, 24:15, 19:17) pralaimėjo Stambulo "Efes Pilsen" krepšininkams. Po 14 taškų svečiams pelnė Anthony Parkeris, Talis Buršteinas ir Nikola Vujčičius. 12 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Yoavas Saffaras, 11 - Maceo Bastonas. Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Trajanas Langdonas (15 tšk.
2003-10-22

Europos pirmenybėse Šarūnas Jasikevičius atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų, o Arvydas Macijauskas pataikė visus baudų metimus

Sekmadienį Švedijoje pasibaigusiame XXXIII Europos vyrų krepšinio čempionate lyderiu pagal rezultatyvius perdavimus tapo naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Lietuvos rinktinės įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius.