Dvidešimt pirmąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių 24 turo mače iškovojo keturiolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubas, trečiadienį namuose 84:74 (24:14, 20:24, 23:17, 17:19) nugalėjęs penktojoje pozicijoje esančią Antano Kavaliausko Atėnų "Panionios" (13 pergalių ir 11 pralaimėjimų) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 28 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir tris prasižengė. Beveik 25 minutes (24:50) aikštelėje praleidęs Š. Jasikevičius pataikė 6 tritaškius iš 8, 4 dvitaškius iš 6 ir abu baudų metimus.

11 taškų prie pergalės prisidėjo Mike`as Batiste, 10 - Dimitrios Diamantidis.

A. Kavaliauskas buvo įtrauktas į rungtynių protokolą, tačiau aikštėje nepasirodė.

Ir toliau tašku nuo lyderio atsilieka Pirėjo "Olympiacos" (20/3) komanda, kurioje nebuvo registruoti lietuviai Arvydas Macijauskas bei Renaldas Seibutis. "Olympiacos" krepšininkai trečiadienį savo aikštėje 84:52 (20:13, 17:12, 24:10, 23:17) sutriuškino į aštuntąją poziciją nukritusį Tado Klimavičiaus Larisos AEL (11/13) penketuką.

Lietuvis svečiams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, dusyk suklydo ir 4 prasižengė. Per 22 minutes T. Klimavičius prametė tritaškį, pataikė 1 dvitaškį iš 5 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

Kitų Graikijos krepšinio pirmenybių 24 turo rezultatai:

Salonikų PAOK - Atėnų "Panellinios" 62:58.

Larisos "Olympia" - Patrų "AEP Olympias" 96:67.

Rodo "Kolossos" - "Egaleo" 92:89.

Retimno "AGO Almeco" - Salonikų "Aris TT Bank" 59:70.

Atėnų "Marousi" - Atėnų AEK 71:62.

Graikijos krepšinio čempionato lyderių rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Atėnų "Panathinaikos"    21  3  2117:1696  45

2. Pirėjo "Olympiacos"      20  4  2054:1718  44

3. Salonikų "Aris TT Bank" ; 16  8  1782:1675  40

4. Atėnų "Panellinios"      14 10  1857:1828  38

5. Atėnų "Panionios"        13 11  1857:1771  37