Antruoju Eurolygos finalo dalyviu tavo Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi. Lietuvio vedina Atėnų ekipa pusfinalyje 84:82 (27:21, 16:20, 23:22, 18:19) palaužė Pirėjo „Olympiacos“ klubą ir dėl stipriausios žemyno komandos titulo sekmadienį varžysis su Maskvos CSKA.

Susitikimą spurtu 7:0 pradėję Atėnų komandos krepšininkai savo persvarą išlaikė viso ketvirčio metu. Nors po Yotamo Halperino dvitaškio „Panathinaikos“ pranašumas sumažėjo iki keturių taškų (13:9), Vassilis Spanuolis ir Mike'as Batiste netrukus vėl padidino Atėnų klubo pranašumą iki aštuonių taškų - 19:11. Visgi „Olympiacos“ į tai atsakė spurtu 10:3 ir Pirėjo krepšininkų deficitas likus minutei sumažėjo iki minimumo - 21:22. Per likusį laiką du baudų metimus tiksliai realizavo Šarūnas Jasikevičius, iš toli pataikė V.Spanoulis ir po pirmojo kėlinio „Panathinaikos“ priekyje - 27:21.

Nikola Pekovičiaus ir M.Batistės vedini „Panathinaikos“ krepšininkai ir antrajame kėlinyje išlaikė iniciatyvą savo rankose. Sužaidus keturias minutes „Žaliai baltų“ persvara pasiekė septynis taškus (37:30), tačiau daugiausiai Lynno Greero metimų dėka „Olympiacos“ laimėjo atkarpą 7:2 ir vėl beveik pasivijo varžovus - 37:39. Negana to, Theodoras Papaloukas likus žaisti pusantros minutės iki didžiosios pertraukos išlygino rezultatą - 39:39. Ketvirčio pabaigoje šiek tiek sėkmingiau rungtyniavo „Panathinaikos“ ekipa, kuri įpusėjus susitikimui turėjo dviejų taškų pranašumą - 43:41.

Trečiajame kėlinyje sužaidus dvi minutes Nikola Vujčičius pirmą kartą rungtynėse išvedė į priekį „Olympiacos“ ekipą - 45:43. Nors po to paties N.Vujčičiaus dvitaškio Pirėjo komanda pirmavo keturiais taškais (54:50), po dviejų Š.Jasikevičiaus tritaškių „Panathinaikos“ susigrąžino keturių taškų persvarą - 64:60. Ketvirtį tolimu metimu baigė Ioannis Bourousis, kuris sumažino „Olympiacos“ deficitą iki trijų taškų - 63:66.

Lemiamame ketvirtyje po dar vieno puikias rungtynes žaidusio Š.Jasikevičiaus tritaškio likus žaisti dvi minutes „Panathinaikos“ vėl įgijo septynių taškų persvarą (81:74), tačiau Pirėjo komanda atsakė šešiais taškais iš eilės ir Atėnų komandos pranašumas vėl gerokai aptirpo - 81:80. Likus žaisti minutę I.Bourousis rezultatą išlygino (82:82), tačiau N.Pekovičius netrukus vėl išvedė į priekį „Panathinaikos“ - 84:82. Paskutinis I.Bourousio metimas tikslo nepasiekė ir „Panathinaikos“ su Š.Jasikevičiumi keliauja į Eurolygos finalą.

23 minutes aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius surinko 18 (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 4/6, baudos 4/4) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 5 varžovų pražangas, sykį suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“: N.Pekovičius 20 (dvitaškiai 7/10), M.Batiste 19 (dvitaškiai 7/9), Š.Jasikevičius ir V.Spanoulis - po 18.

„Olympiacos“: L.Greenas 18, N.Vujčičius 14, J.Childressas 11, I.Bourousis 10 (7 atk. kam.), T.Papaloukas ir G.Printezis - po 9.