šarūnas jasikevičius

Šarūnas Jasikevičius

Vienas žymiausių Lietuvos krepšinio žaidėjų ir trenerių, gerbiamas dėl savo pasiekimų tiek nacionalinėje, tiek tarptautinėje arenose. Kaip žaidėjas, Jasikevičius išgarsėjo savo puikiu žaidimu įvairiuose Europos klubuose ir NBA, taip pat atstovaudamas Lietuvos rinktinei. Jis yra laimėjęs kelis Eurolygos čempionų titulus ir apdovanojimus už asmeninius pasiekimus. Po sėkmingos žaidėjo karjeros Jasikevičius tapo krepšinio treneriu, kuris šiuo metu yra vienas iš labiausiai vertinamų trenerių Europoje, ypač pripažintas dėl savo darbo su Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubu ir vėliau su Barselonos klubu.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Fenerbahče“ taškų lenktynėse patiesė Tado Sedekerskio komandą

Pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (16/11) ekipa, kuri namuose 111:96 (32:34, 23:20, 23:24, 33:18) nugalėjo Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (14/13) komandą. Tris kėlinius vyko artima ir rezultatyvi kova taškas į tašką.
Prieš 8 val.

Šaro triumfas: kitą Stambulo klubą nukovusi „Fenerbahče“ laimėjo Turkijos taurę

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ Turkijos taurės finale rezultatu 80:67 (26:20, 16:15, 21:14, 17:18) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ ir aštuntą kartą klubo istorijoje iškovojo trofėjų.  Taurę Šaro vadovaujama komanda iškovojo po ketverių metų pertraukos. Nugalėtojams Johnathanas Motley pelnė 12 taškų, Tarikas Biberovičius ir Nickas Calathesas (6 atk. kam., 5 rez. perd.
86 2024-02-18

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Fenerbahče“ Turkijos taurės finale susikaus su „Anadolu Efes“

Pergalę Turkijos taurės pusfinalyje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ ekipa, kuri 99:68 (32:8, 29:20, 18:18, 20:22) įveikė Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkus. Finale „Fenerbahče“ susikaus su Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa.
2024-02-16

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai žengė į Turkijos taurės pusfinalį

Pergalę Turkijos taurės ketvirtfinalyje pasiekė Stambulo „Fenerbahce“ klubas, kuriam vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai ketvirtfinalyje 81:68 (21:22, 18:10, 23:19, 19:17) įveikė Izmiro „Petkim Spor“ krepšininkus. Nugalėtojams 22 taškus surinko Tarikas Biberovičius (4/5 trit., 7 atk. kam., 27 n. b.), 14 taškų įmetė Jonathanas Motley, 12 pasižymėjo Nigelsas Hayesas-Davisas. Oponentų gretose išsiskyrė Davidas Efianayi su 24 taškais (7 rez. perd., 5 kld.
2024-02-14

Turkijoje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę

Lengvą pergalę Turkijos lygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (17/3) komanda, kuri išvykoje 96:75 (20:24, 21:16, 35:19, 20:16) įveikė „Samsunspor“ (3/17) ekipą. „Samsunspor“ yra visiška lygos autsaiderė. Pirmajame kėlinyje „Samsunspor“ dar priešinosi ir net laimėjo kėlinį, bet visus reikalus Šaro kariauna sutvarkė po didžiosios pertraukos, kai atitrūko ir išlaikė pergalingą pranašumą. „Samsunspor“: Sekas Henry (4/4 dvit., 3/3 trit.
2024-02-11

Šilta atmosfera Atėnuose Šarui pergalės neatnešė: triumfavo „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu

Antrą pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje patyrė Stambulo „Fenerbahce“ (15-11) komandą, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai svečiuose 63:74 (21:13, 9:25, 17:19, 16:17) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (16-10) krepšininkams su Mariumi Grigoniu. Pastarasis per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 5 sykius prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.
2024-02-09

Eurolygoje – Šarūno Jasikevičiaus sugrįžimas į Atėnus

Stambulo „Fenerbahce“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius šią savaitę sugrįš į Atėnus. Čia jo vadovaujama komanda Eurolygos rungtynėse penktadienį kovos su vietos „Panathinaikos“, kuriam atstovauja buvęs Š. Jasikevičiaus auklėtinis Kauno „Žalgiryje“ Marius Grigonis. „Panathinaikos“ gretose Š. Jasikevičius žaidė keturis sezonus, o 2009-aisiais tapo ir Eurolygos čempionu. Abi šios ekipos dabar žengia koja kojon.
2024-02-08

Šarūno Jasikevičiaus ekipa Stambulo derbyje sutriuškino „Galatasaray“

Pergalę Turkijos lygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (16/3) klubas. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo arenoje 90:74 (16:19, 26:16, 19:15, 29:24) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ (9/10) krepšininkus. Stambulo ekipa atsitiesė po pralaimėjimo Eurolygoje Monako „AS Monaco“ krepšininkams (69:76). „Fenerbahče“: Johnathanas Motley 15 (5/8 dvit., 4 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 14 (4/7 trit., 5 rez. perd.), Sertacas Sanli 12 (2/5 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Nigelas Hayesas 10 (4/6 dvit.
2024-02-04

Šaro sūnus Lukas atšventė 12 gimtadienį: parodė ūgtelėjusį berniuką

Buvęs krepšininkas, krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius (47 m.) mini ypatingą progą. Jo jauniausiajam sūnui Lukui sausio 26-ąją sukako 12 metų. Sūnaus gimtadienio proga vyras socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu, skirtu berniukui. Š. Jasikevičius taip pat paviešino keletą kadrų su ūgtelėjusiu sūnumi. „Laimė turėti geriausią pasaulyje sūnų! Sveikiname su gimtadieniu Lukai“, – po pasidalintu įrašu rašė jis.
69 2024-01-31

Šaro kariauna Eurolygoje panaikino dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę Prancūzijoje

Nelengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (15/9) komanda, kuri svečiuose 83:73 (16:18, 23:24, 28:14, 16:17) įveikė Vilerbano ASVEL (5/19). Prancūzai gerai pradėjo rungtynes ir vienu metu pirmavo 32:22. Bet dar prieš pertrauką Šaro auklėtiniai užbaigė kėlinį 10:1 ir buvo šalia varžovų (42:39). Kaip vėliau tapo aišku, lemiamas pasirodė trečiasis mačo kėlinys.