Graikijos krepšinio čempionato rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ (17 pergalių ir 3 pralaimėjimai) ekipa su Šarūnu Jasikevičiumi išvykoje 75:77 (25:22, 18:23, 12:16, 20:16) nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (19 ir 1) krepšininkams.

Likus žaisti 4 minutes „Olympiacos“ buvo priekyje 71:63, tačiau tada „Panathinaikos“ krepšininkai surengė spurtą 8:0 bei išlygino rezultatą - 71:71. Likus žaisti 40 sekundžių P.Vasilopoulas pataikė baudos metimą ir aikštelės šeimininkai įgijo 2 taškų pranašumą - 75:73. Kitos atakos metu M.Batiste, po puikaus Š.Jasikevičiaus perdavimo, galingu dėjimu išlygino rezultatą - 75:75.

Lemiamos „Olympiacos“ atakos metu nepataikė Th.Papaloukas, tačiau kamuolį atkovojo P.Vasilopoulas bei pataikė dvitaškį - 77:75. Lemiamai „Panathinaikos“ atakai dar buvo likusios 3,5 sekundės. V.Spanoulis spėjo išmesti sudėtingą tritaškį, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Š.Jasikevičius per 25 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (1/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 7 sykius suklydo bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandos gretose.

Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo tik po 19 taškų įmetė Mike'as Batiste (9 atk. kam.) bei Vassilis Spanoulis.

Nugalėtojams Giannis Bourousis surinko 18 taškų, Nikola Vujčičius - 14, Lynnas Greeras - 13, Yotamas Halperinas pridėjo 11 taškų.