Keturioliktą kartą iš eilės bei 37-ą kartą per 38 pastaruosius sezonus Izraelio krepšinio pirmenybių nugalėtoja tapo Tel Avivo "Maccabi su Simu Jasaičiu, ketvirtadienį finale 80:78 (17:24, 19:17, 18:22, 26:15) įveikusi Jeruzalės "Hapoel" krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų bei kartą prasižengė. Per 20 žaidimo minučių jis pataikė 1 tritaškį iš 5 bei vienintelį dvitaškį.

"Maccabi" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Willas Bynumas (18 tšk.), Talis Buršteinas (15 tšk.), Nikola Vujčičius (13 tšk.), Sharonas Sasonas (11 tšk.) bei Jamie Arnoldas (10 tšk.).

16 taškų į daugkartinių Izraelio čempionų krepšį įmetė Mario Austinas, 14 - Meiras Tapiro, 9 - Terrence`as Morrisas.

Izraelio krepšinio čempionato bronzą iškovojo Galil Elyono "Hapoel" krepšininkai, mače dėl trečiosios vietos 90:80 nugalėję Herclijos "Bnei Hasharon" komandą.