Eurolygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa namuose 79:73 (18:15, 20:21, 21:13, 20:24) nugalėjo Madrido „Real“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja - 2:0.

Pirmajame kėlinuke vyko lygi kova taškas į tašką. Kiek sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą, po pirmųjų dešimties žaidimo minučių priekyje buvo „Olympiacos“ - 18:15.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau vyko atkakli kova, o pirmaujanti ekipa keitėsi praktiškai po kiekvienos sėkmingos vienos arba kitos komandos atakos. Įpusėjus rungtynėms 2 taškais priekyje buvo Graikijos vicečempionai - 38:36.

Po didžiosios pertraukios iniciatyva priklausė „Olympiacos“ komandai, kuri trečiajame kėlinuke sužaidus 5 minutes įgijo dviženklį pranašumą - 50:40. Tokią pat persvarą Graikijos klubas turėjo ir pasibaigus trečiajai rungtynių atkarpai - 59:49.

Paskutiniajame ketvirtyje „Real“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą. Po truputį mažindami deficitą svečiai po L.Bullocko tritaškio, likus žaisti 3 minutes, priartėjo iki - 69:70. Aikštelės šeimininkai pelnė 4 taškus be atsako ir šiek tiek atitrūko - 74:69. Ispanai dar buvo priartėję - 71:74, tačiau tai buvo viskas ką jie sugebėjo padaryti šiose rungtynėse. „Olympiacos“ pergalę įtvirtino taiklūs L.Greero baudų metimai.

„Olympiacos“: Lynnas Greeras 21, Georgios Printezis 18, Nikola Vujčičius 14, Theodoros Papaloukas 12 taškų.

„Real“: Felipe Reyesas 23 (9 atk. kam.), Louisas Bullockas 22 (3/10 tritaškiai), Axelis Hervelle 6 taškai (9 atk. kam.).