Eurolygos pirmojo turo B grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, namuose 94:72 (18:15, 26:15, 22:19, 28:23) sutriuškino Orleano „Entente“ krepšininkus.

L. Kleiza per 23 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (9/11 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5/5 baudos metimai), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 31 naudingumo balą.

Graikijos vicečempionams antrojo kėlinuko pradžioje laimėjus atkarpą 9:0 pavyko pirmą kartą šiame mače įgyti dviženklį pranašumą – 30:19. Tokią persvarą „Olympiacos“ išlaikė ir sužaidus pusę rungtynių – 44:30.

Antroje susitikimo dalyje aikštelės šeimininkai neketino mažinti apsukų. Trečiajame ketvirtyje sužaidus 5 minutes jų pranašumas išaugo iki 20 taškų – 56:36. Per likusį laiką Pirėjo komanda išlaikė turėtą persvarą iš šventė pergalę rezultatu – 94:72.

„Olympiacos“: L. Kleiza 23, Joshas Childressas 15, Nikola Vujčičius ir Vonas Waferis po 10.