austinas nicholsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austinas nicholsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austinas nicholsas“.

Išvydusi savo sekso sceną Rihanna raukėsi ir neslėpė šoko

Dainininkė Rihanna debiutavo dramatiškame seriale „Bates Motel“, kur gavo labai pikantišką vaidmenį. Jai teko vaidinti sekso scenoje, o išvydusi per televizorių transliuotą rezultatą negalėjo nuslėpti šoko. Savo reakcijas žvaigždė įamžino vaizdo įraše, kuris netrukus tapo sensacija. Rihanna raukėsi, juokėsi ir negalėjo patikėti, ką mato ekrane. „Tai taip keista, Dieve mano. Negaliu patikėti“, - dengdama savo veidą komentavo buvusi reperio Drake‘o mergina.
2017-03-24

„Lietuvos rytas“ Eurolygoje nuskynė antrą pergalę

LKL čempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ Eurolygoje iškovojo antrą pergalę iš eilės – mūsiškiai išvykoje 69:62 (20:11, 21:18, 20:17, 8:16) įveikė Orleano „Ententę“. Rungtynes tritaškius pradėjo M.Gecevičius – 3:2. Sužaidus 3 minutes tas pats M.Gecevičius smeigė dar vieną tritaškį ir vilniečiai truktelėjo į priekį – 8:4. Įpusėjus kėlinukui ir „Lietuvos rytui“ pirmaujant 8:6 varžovų vyr. treneris paprašė minutės pertraukėlės.
2009-10-29

Lino Kleizos šou lėmė nesunkią „Olympiacos“ pergalę Eurolygoje

Eurolygos pirmojo turo B grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, namuose 94:72 (18:15, 26:15, 22:19, 28:23) sutriuškino Orleano „Entente“ krepšininkus. L. Kleiza per 23 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (9/11 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5/5 baudos metimai), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 31 naudingumo balą.
2009-10-22

Puikus D. Motiejūno žaidimas neišgelbėjo „Benettono“

Eurolygos atrankos antrojo etapo pirmosiose rungtynėse Trevizo „Benetton“ ekipa, kurioje rungtyniauja Donatas Motiejūnas, namuose 73:82 (20:20, 6:27, 22:19, 25:16) nusileido Orleano „Entente“ krepšininkams. D. Motiejūnas per 17 žaidimo minučių pelnė 12 taškų (5/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/5 baudos metimai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandos gretose. Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik 23 taškus įmetęs Cartieris Martinas.