Rusijos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo Europos čempionato antrojo etapo kovas. Senojo žemyno pirmenybių čempionai E grupės varžybose po atkaklios kovos palaužė Kroatijos komandą - 62:59 (16:16, 12:10, 14:16, 20:17).

Atkakli kova vyko iki pat susitikimo pabaigos. Dar 40-ąją rungtynių minutę rezultatas buvo lygus (55:55), tačiau tuomet Rusijos ekipą į priekį išvedė Sergejus Bykovas, pataikęs abu baudos metimus. Likus žaisti apie 20 sekundžių skirtumas galėjo padidėti iki keturių taškų, tačiau Timofejaus Mozgovo rankos prie baudų metimo linijos sudrebėjo. Galimybe išlyginti rezultatą nepasinaudojo Nikola Vujčičius (56:57).

Jasmino Repešos auklėtinių situaciją sukomplikavo dvi baudas įmetęs Vitalijos Fridzonas (59:56). Kroatijos krepšininkai galėjo išplėšti pratęsimą, bet buvusio žalgiriečio Marko Popovičiaus metimas skriejo pro šalį. Antonas Ponkrašovas realizavo vieną baudą (60:56), tačiau M.Popovičius smeigė žaibišką tritaškį (60:59) bei dar nepalaidojo kroatų vilčių laimėti. V.Fridzonas vėl sumetė abi baudas (62:59), o desperatiškas Davoro Kuso tolimas šūvis buvo netikslus ir Europos čempionai šventė pergalę.

Rusija: T.Mozgovas 18 (8 atk. kam.), S.Bykovas (7 rez. perd., 5 kl.), V.Fridzonas ir K.McCarty po 9.

Kroatija: M.Kasunas 13 (6 atk. kam.), Z.Planiničius 12, M.Baničius 11 (7 atk. kam.).