jamesas augustine

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas augustine“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas augustine“.

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Ketvirtajame kėlinyje sužvėrėjęs Lukas Lekavičius inicijavo pergalingą spurtą

Lukas Lekavičius tris ketvirčius taškais nepasižymėjo, bet inicijavo pergalingą spurtą ketvirtajame kėlinyje. Lietuvio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkai. „Unicaja“ pranašumas 22-ąją minutę pasiekė 14 taškų – 48:34. Vis dėlto „Panathinaikos“ trečiajame kėlinyje pradėjo spurtą, kurį pratęsė ir ketvirtajame.
2018-03-17

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

Du geriausi Eurolygos turo žaidėjai – lietuviai

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas tapo naudingiausiu Eurolygos devintojo turo krepšininku. E. Ulanovas pergalingame mače su Stambulo „Anadolu Efes“ pelnė 22 taškus, atkovojo septynis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus. Milano „Olimpia“ komandai atstovaujantis Artūras Gudaitis – antras pagal naudingumą turo žaidėjas. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 28 naudingumo taškus.
2017-11-25

Eurolygoje – Joano Plazos komandos pergalė

Penktadienį trečiąją pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojo buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“. Ji savo aikštėje 79:65 (22:12, 23:19, 18:19, 16:15) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Šeimininkai pirmavo viso mačo metu. „Crvena Zvezda“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį. Didžiausias „Unicaja“ pranašumas – 21 taškas (39:18). Abi komandos labai prastai metė baudas.
2017-11-10

„Olympiacos“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, „Anadolu Efes“ lieka be pergalių

Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Penktadienį pirmąją nesėkmę patyrė Pirėjo „Olympiacos“. Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai – vieninteliai lygoje, dar neturintys pergalių. „Olympiacos“ svečiuose neturėjo jokių šansų prieš „Barcelona“ – 51:73 (14:14, 12:18, 15:17, 10:24). Pirėjo krepšininkai kontroliavo situaciją pirmajame kėlinyje. Jie rungtynes pradėjo 6:0. Barsos komanda iniciatyvą perėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, o vėliau didino pranašumą.
2017-11-04

Eurolygoje – netikėta „Crvena Zvezda“ pergalė

Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25). „Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41). „Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.