Lukas Lekavičius tris ketvirčius taškais nepasižymėjo, bet inicijavo pergalingą spurtą ketvirtajame kėlinyje. Lietuvio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkai. „Unicaja“ pranašumas 22-ąją minutę pasiekė 14 taškų – 48:34.

Vis dėlto „Panathinaikos“ trečiajame kėlinyje pradėjo spurtą, kurį pratęsė ir ketvirtajame. „Sausa“ Atėnų krepšininkų atkarpa – 16:0.

„Panathinaikos“ ketvirtąjį kėlinį laimėjo 32:19.

Svečiai dvitaškius realizavo 77 procentų taiklumu (30/39). Malagos komanda metė 21 baudą, Atėnų – aštuonias.

L. Lekavičius aikštėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 10 taškų. Visus – ketvirtajame kėlinyje. Lietuvis surinko 12 naudingumo balų.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 19 (9/9 baudų, 7 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos), Jeffas Brooksas 14, Jamesas Augustine’as 11 (5 atkovoti kamuoliai, 5 rez. perd.).

„Panathinaikos“: K. C. Riversas 24 (6/10 tritaškių, 5 perimti kamuoliai), Jamesas Gistas 16 (7/8 dvitaškių, 6 atk. kam.), Nickas Calathes 12 (6/9 dvit., 11 rez. perd., 8 atk. kam.), Chrisas Singletonas 10 (6 atk. kam.), Mike’as Jamesas 10 (5/6 dvit.), Lukas Lekavičius 10.

„Panathinaikos“ (15 pergalių / 11 pralaimėjimų) užima šeštąją Eurolygos poziciją, „Unicaja“ (10/16) – 11-ąją.