nickas calathes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nickas calathes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nickas calathes“.

Sunkiai, bet finale: nerezultatyviame mače „Barcelona“ išvargo pergalę prieš „Joventut“

Ispanijos čempionate baigėsi labai įdomi ir intriguojanti pusfinalio serija tarp Barselonos „Barcelona“ ir Badalonos „Joventut“ komandų. Čia kertinę pergalę pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“, kuri svečiuose 63:60 (13:14, 6:14, 21:11, 23:21) palaužė „Joventut“. Seriją „Barca“ laimėjo 3:1 ir finale kausis su Madrido „Real“. Rungtynės buvo atkaklios ir nerezultatyvios.
2022-06-11

Kevinui Pangosui rekordo neleido pasiekti „Panathinaikos“ lyderis

Ir Kauno „Žalgirio“ vedlys Kevinas Pangosas, ir Atėnų „Panathinaikos“ lyderis Nickas Calathes sužaidė rekordinį Eurolygos sezoną. Tiek rezultatyvių perdavimų, kiek jiedu, per visą turnyro istoriją nebuvo atlikęs nė vienas krepšininkas. K. Pangosas komandos draugams asistavo 212 kartų. Tai būtų naujas Eurolygos rekordas, bet dar geresnį sezoną sužaidė Luko Lekavičiaus komandos draugas N. Calathes. Jis atliko 249 rezultatyvius perdavimus.
2018-05-30

Antrajame Eurolygos geriausiųjų penkete – „Žalgirio“ lyderiai

Eurolyga paskelbė antrąjį geriausiųjų sezono žaidėjų penketą. Į jį įtraukti du Kauno „Žalgirio“ krepšininkai – komandos lyderiai Kevinas Pangosas ir Paulius Jankūnas. 25-erių K. Pangosas šiame sezone renka 12,7 taško, šešis rezultatyvius perdavimus bei 14,1 naudingumo balo per 28 minutes. P. Jankūno šio sezono statistika – 11,4 taško, 4,9 atkovoto kamuolio ir 13,9 naudingumo balo per 23 minutes.
2018-05-11

Eurolyga paskelbė geriausių sezono žaidėjų penketą

Eurolyga paskelbė geriausių sezono žaidėjų penketą. Jame vietos Kauno „Žalgirio“ krepšininkams neatsirado. Į penketuką pateko Nickas Calathes (Atėnų „Panathinaikos“), Nando De Colo (Maskvos CSKA), Luka Dončičius (Madrido „Real“), Tornikė Šengelija (Vitorijos „Baskonia“) ir Janas Vesely (Stambulo „Fenerbahče“). N. Calathes, L. Dončičius bei T. Šengelija tokio įvertinimo sulaukė pirmąkart karjerose. Antrasis Eurolygos penketas bus paskelbtas penktadienį.
2018-05-10

Įvertino ekspertai: tarp geriausių Eurolygos žaidėjų – du žalgiriečiai

Paulius Jankūnas ir Kevinas Pangosas sulaukė dar vieno pripažinimo. Oficialus Eurolygos informacinis partneris Eurohoops.net Kauno „Žalgirio“ lyderius įtraukė į antrąjį geriausių lygos krepšininkų penketą. 25-erių K. Pangosas šiame sezone renka 12,7 taško, šešis rezultatyvius perdavimus ir 14,1 naudingumo balo per 28 minutes. Kanadiečiui rinkimuose atiteko 13,5 taško. Gynėjas du kartus buvo paminėtas pirmajame penkete, 23 – antrajame.
2018-05-10

Ketverte vietų neliko: paskutiniu dalyviu tapo „Real“

Paaiškėjo visi Eurolygos finalo ketverto dalyviai. Prie Kauno „Žalgirio“, Stambulo „Fenerbahče“ ir Maskvos CSKA prisijungė Madrido „Real“ krepšininkai. Lietuvos bei Turkijos komandos žais viename pusfinalyje, Rusijos ir Ispanijos – kitame. „Real“ ketvirtfinalio seriją laimėjo 3:1. Madrido krepšininkai penktadienį namuose 89:82 (19:14, 32:21, 27:25, 11:22) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“. Nors 23-ąją minutę komandas skyrė 22 taškai (59:37), skirtumas ėmė tirpti.
2018-04-28

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ trečiajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače svečiuose 74:81 (17:17, 17:23, 19:17, 21:24) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Graikijos komanda atsilieka 1:2. „Real“ pirmavo didžiąją dvikovos dalį. 25-ąją minutę komandas skyrė 13 taškų – 50:37. „Panathinaikos“ nepasidavė, išlygino rezultatą (70:70), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkai.
2018-04-25

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ įteikė dovaną „Žalgiriui“

Nors Lukas Lekavičius ketvirtadienį Izraelyje neblizgėjo, jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ įteikė dovaną Kauno „Žalgiriui“ – 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Toks rezultatas žalgiriečiams atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-23

Ketvirtajame kėlinyje sužvėrėjęs Lukas Lekavičius inicijavo pergalingą spurtą

Lukas Lekavičius tris ketvirčius taškais nepasižymėjo, bet inicijavo pergalingą spurtą ketvirtajame kėlinyje. Lietuvio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkai. „Unicaja“ pranašumas 22-ąją minutę pasiekė 14 taškų – 48:34. Vis dėlto „Panathinaikos“ trečiajame kėlinyje pradėjo spurtą, kurį pratęsė ir ketvirtajame.