Lukas Lekavičius šėlo antrajame Eurolygos rungtynių kėlinyje, bet Xavi Pascualio neįtikino. Vyriausiasis Atėnų „Panathinaikos“ treneris daugiau lietuvio ant parketo neleido. Vis dėlto, Graikijos komanda šventė pergalę namie, 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17) nugalėjusi Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Permainingose rungtynėse šeimininkų pranašumas išryškėjo ketvirtajame kėlinyje. Didžiausia „Panathinaikos“ persvara – galutinis rezultatas (82:71).

„Unicaja“ metė 15 baudų, „Panathinaikos“ – devynias. Atėnų komanda rečiau klydo – 10:16.

L. Lekavičius iš viso žaidė aštuonias minutes, per kurias pataikė vienintelį mestą metimą – tritaškį. Lietuvis pelnė tris taškus, atliko du rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą ir surinko šešis naudingumo balus. Gynėjas kartą suklydo.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 17 (7/9 dvitaškių, 11 atkovotų kamuolių), Nickas Calathes 16 (5/10 dvit., 12 rezultatyvių perdavimų), K. C. Riversas 15, Nikos Pappas 11.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 16 (5 išprovokuotos pražangos), Carlosas Suarezas 14 (5 išpr. praž.), Draganas Milosavljevičius 12.

„Panathinaikos“ (7 pergalės / 3 pralaimėjimai) užima ketvirtąją Eurolygos poziciją, „Unicaja“ (3/7) – 15-ąją.