nikos pappas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikos pappas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikos pappas“.

„Panathinaikos“ susigrąžino ilgametį klubo krepšininką

Atėnų „Panathinaikos“ komandos gretas oficialiai papildė Nikos Pappas. Krepšininkas Atėnų klube jau yra žaidęs 2013-2020 metais. Praėjusiame sezone 32 metų gynėjas atstovavo Atėnų AEK komandai. Graikijos lygoje jis rinkdavo 12,4 taško ir atlikdavo 2,8 perdavimo.  FIBA Čempionų lygoje jo statistika siekė 12,8 taško, 1,2 atkovoto kamuolio, 2 rezultatyvius perdavimus.
2022-12-03

„Panathinaikos“ klubą sukrėtė didelės permainos

Po nesėkmingo sezono Eurolygoje Atėnų „Panathinaikos“ komanda imasi rimtų permainų. Graikijos klubą nusprendė palikti jo prezidentas Panagiotis Triantopoulosas. Tiesa, savo poziciją jis užleis tik pasibaigus sezonui vietiniame čempionate. „Panathinaikos“ gretas taip pat paliks vyriausiasis treneris Dimitris Prifitis, ekipos legenda Dimitris Diamantidis ir krepšininkas Nikos Pappas. Fragkiskos Alvertis pasiliks komandoje, tačiau jau nebebus generaliniu direktoriumi.
2022-04-12

„Panathinaikos“ Barselonos krepšininkus nugalėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“. Luko Lekavičiaus komanda savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmosios 25 rungtynių minutės klostėsi permainingai. Dažniau pirmavo svečiai. Vėliau iniciatyva priklausė „Panathinaikos“. Didžiausias Atėnų komandos pranašumas – 13 taškų. Jis tokią ribą pasiekė 39-ąją minutę (78:65). „Panathinaikos“ pataikė 29 dvitaškius iš 41 (71 procentas) ir perėmė 11 kamuolių. „Barcelona“ – vieną.
2018-01-11

Lukas Lekavičius produktyviai pasinaudojo žaidimo laiku, bet jo gavo nedaug

Lukas Lekavičius šėlo antrajame Eurolygos rungtynių kėlinyje, bet Xavi Pascualio neįtikino. Vyriausiasis Atėnų „Panathinaikos“ treneris daugiau lietuvio ant parketo neleido. Vis dėlto, Graikijos komanda šventė pergalę namie, 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17) nugalėjusi Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Permainingose rungtynėse šeimininkų pranašumas išryškėjo ketvirtajame kėlinyje.
2017-12-01

Prastas Eurolygos vakaras lietuviams

Ketvirtadienį stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre Eurolygoje nesėkmę patyrė Artūro Gudaičio bei Manto Kalniečio Milano „AX Armani“. Itin apmaudžiai pralaimėjo ir Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. „AX Armani“ neturėjo jokių šansų Tel Avive, kur 68:79 (18:14, 21:15, 21:13, 19:26) nusileido „Maccabi“. Milano komanda pirmavo 3:2, bet vėliau sąlygas diktavo „Maccabi“. Jos pranašumas 32-ąją minutę buvo išaugęs iki 21 taško (66:45). „Maccabi“ laimėjo, pataikiusi du tritaškius iš 12 (17 ...
2017-11-02

Luko Lekavičiaus komanda iškovojo pergalę paskutiniuoju metimu

Antrąją pergalę Eurolygos sezone iškovojo Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. Ji penktadienį namie 70:68 (19:21, 17:23, 17:11, 17:13) palaužė titulą ginančius Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkus.
2017-10-28

Lukas Lekavičius Eurolygoje su „Panathinaikos“ apranga debiutavo pralaimėjimu

Penktadienį Eurolygoje su žaliai balta Atėnų „Panathinaikos“ apranga debiutavo Lukas Lekavičius. Krepšininko startas apkarto – Graikijos komanda 71:98 (20:24, 15:16, 19:25, 17:33) svečiuose pralaimėjo „Barcelona“ ekipai. „Panathinaikos“ pirmavo pačioje rungtynių pradžioje – keturias minutes. Vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė šeimininkai. Jų pranašumas vis didėjo, o mačo pabaigoje pasiekė ir rekordą – 27 taškus. Atėnų komanda pataikė du tritaškius iš 18-os (11 procentų) ir 15 baudų iš 27 (56 proc.
2017-10-14

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.
2017-10-12

Kelias finalo link. Kas laukia lietuvių?

Šiandien prasideda Europos krepšinio čempionato aštuntfinaliai. tv3.lt paanalizavo, kokį kelią reikėtų nueiti lietuviams, norintiems ketvirtąkart istorijoje užsikabinti aukso medalius. Aštuntfinaliai Vokietija – Prancūzija Vokiečiai į aštuntfinalį pateko kaip antra B grupės komanda, prancūzai – trečia A grupės ekipa. Tačiau vargu, ar Vokietijos rinktinę verta vadinti poros favorite. Vokiečiai turi neabejotiną lyderį Dennisą Schroderį.
2017-09-09

Ekspertai Lietuvos rinktinei pataria žaisti greičiau

Portalo tv3.lt kalbinti ekspertai Lietuvos krepšinio rinktinės varžovę Graikijos komandą įvardija kaip labai greitą ekipą. Būtent šio aspekto fizinio pasirengimo treneris Evaldas Kandratavičius ir sporto komentatorius Vaidas Čeponis pasigenda lietuvių žaidime. „Rinktinė ne iki galo tapo tokį paveikslą, kokį norėčiau matyti. Man, kaip treneriui, komandos žaidime trūksta greičio“, – vertino E. Kandratavičius. Jam antrino ir V. Čeponis: „Lietuvos rinktinės laukia vis stipresni varžovai.