carlosas suarezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carlosas suarezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carlosas suarezas“.

Lukas Lekavičius produktyviai pasinaudojo žaidimo laiku, bet jo gavo nedaug

Lukas Lekavičius šėlo antrajame Eurolygos rungtynių kėlinyje, bet Xavi Pascualio neįtikino. Vyriausiasis Atėnų „Panathinaikos“ treneris daugiau lietuvio ant parketo neleido. Vis dėlto, Graikijos komanda šventė pergalę namie, 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17) nugalėjusi Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Permainingose rungtynėse šeimininkų pranašumas išryškėjo ketvirtajame kėlinyje.
2017-12-01

Tomui Delininkaičiui Ispanijoje nesiseka

Aštuntąjį pralaimėjimą dešimtajame Ispanijos krepšinio lygos ture patyrė turnyrinės lentelės dugne esanti Mursijos „CB Murcia“, kurioje rungtyniauja Tomas Delininkaitis, namuose 83:89 (18:27, 21:15, 20:28, 24:19) turėjusi pripažinti Madrido „Estudiantes“ krepšininkų pranašumą. Lietuvis pralaimėjusiųjų gretose per 4 minutes taškais nepasižymėjo, prametė tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė. Rogeris Powellas surinko 23, Milošas Vujaničius – 20, Chrisas Mossas (8 atk.
2009-11-30

Būsimi „Žalgirio“ varžovai iškovojo pergalę

Ketvirtąją pergalę Ispanijos krepšinio pirmenybėse iškovojo būsima Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygos turnyre Barselonos „Regal Barcelona“, kuri svečiuose po atkaklios kovos 78:75 (23:20, 17:20, 12:9, 26:26) palaužė Madrido „Estudiantes“ krepšininkus. Nugalėtojams 15 taškų surinko Pete'as Mickaelas, po 10 - Juanas Carlosas Navarro, Terence'as Morrisas ir Erazemas Lorbekas, po 9 - Ricky Rubio ir Jaka Lakovičius. Aikštės šeimininkų komandoje pasižymėjo Blake'as Ahearnas (15 tšk.
2009-11-01

Madrido klubų derbyje – „Realo“ pergalė

Draugiškose krepšinio rungtynėse susitiko dvi Madrido ekipos – „Estudiantes“ ir „Real“. Pergalę rezultatu 78:70 šventė du lietuvius savo gretose turintis „Karališkasis“ klubas. D. Lavrinovičius dėl traumos vis dar negali rungtyniauti. R. Kaukėnas į varžovų krepšį įmetė 7 taškus. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo 22 taškus pelnęs Louisas Bullockas. Pablo Prigioni pridėjo 10 taškų.
2009-10-07

S. Jasaičio ekipa šventė pirmą pergalę

Pirmąją pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri namuose 83:81 (17:22, 19:19, 17:17, 30:27) palaužė Madrido „Estudiantes“ krepšininkus. 19 minučių aikštėje praleidęs lietuvis pelnė 3 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/5) taškus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.