jamesas gistas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas gistas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas gistas“.

„Žalgiriui“ pirštas amerikietis sudarė milijoninę sutartį su Eurolygos komanda

Po metų pertraukos į Eurolygos varžybas sugrįšianti Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda toliau rikiuoja savo gretas naujam sezonui. Krepšinio portalas „eurohoops.net“ praneša, kad septynerius metus Atėnų „Panathinaikos“ marškinėlius vilkėjęs Jamesas Gistas palieka Graikiją ir keliasi į Serbijos sostinę. Anot minėto šaltinio, 32-ejų 206 ūgio puolėjas su Adrijos lygos čempionais pasirašė dviejų metų milijono eurų vertės kontraktą.
2019-07-05

„Panathinaikos“ palikęs amerikietis – tarp galimų „Žalgirio“ naujokų

Septynis metus Atėnų „Panathinaikos“ gretose praleidęs 32-ejų metų aukštaūgis Jamesas Gistas domina Maskvos srities „Chimki“ ir Kauno „Žalgirio“ komandas. Tokią informaciją paskelbė Graikijos tinklapis „Gazzetta.gr“. 206 cm ūgio krepšininkas ketvirtadienį oficialiai paliko „Panathinaikos“ komandą. Praėjusį sezoną J.Gistas per 21 minutę pelnydavo po 7,8 taško, atkovoavo po 3,5 kamuolio bei rinkdavo po 9,1 naudingumo balų.
2019-06-27

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ trečiajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače svečiuose 74:81 (17:17, 17:23, 19:17, 21:24) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Graikijos komanda atsilieka 1:2. „Real“ pirmavo didžiąją dvikovos dalį. 25-ąją minutę komandas skyrė 13 taškų – 50:37. „Panathinaikos“ nepasidavė, išlygino rezultatą (70:70), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkai.
2018-04-25

Eurolygos atkrintamųjų pristatyme – iš žalgiriečių išskirtas Edgaras Ulanovas

Eurolyga vaizdo klipu pristatė beprasidedančias atkrintamąsias varžybas. Siužete atsidūrė krepšininkas Edgaras Ulanovas ir Kauno „Žalgirio“ arena. Klipe vaizduojamos pašėlusios „Žalgirio“ arenos tribūnos ir kova dėl ginčo kamuolio. Vėliau pasirodo E. Ulanovas, pristatomas kaip „Kūdikio veidas“. Iškart po to „Žalgirio“ puolėjas galingai krauna kamuolį iš viršaus.
2018-04-17

Ketvirtajame kėlinyje sužvėrėjęs Lukas Lekavičius inicijavo pergalingą spurtą

Lukas Lekavičius tris ketvirčius taškais nepasižymėjo, bet inicijavo pergalingą spurtą ketvirtajame kėlinyje. Lietuvio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkai. „Unicaja“ pranašumas 22-ąją minutę pasiekė 14 taškų – 48:34. Vis dėlto „Panathinaikos“ trečiajame kėlinyje pradėjo spurtą, kurį pratęsė ir ketvirtajame.
2018-03-17

„Panathinaikos“ Barselonos krepšininkus nugalėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“. Luko Lekavičiaus komanda savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmosios 25 rungtynių minutės klostėsi permainingai. Dažniau pirmavo svečiai. Vėliau iniciatyva priklausė „Panathinaikos“. Didžiausias Atėnų komandos pranašumas – 13 taškų. Jis tokią ribą pasiekė 39-ąją minutę (78:65). „Panathinaikos“ pataikė 29 dvitaškius iš 41 (71 procentas) ir perėmė 11 kamuolių. „Barcelona“ – vieną.
2018-01-11

„Lietuviškoje“ Eurolygos dvikovoje geriausiai sekėsi Artūrui Gudaičiui

Artūras Gudaitis buvo rezutatyviausias ir naudingiausias iš trijų ant Atėnų OAKA parketo bėgiojusių lietuvių. Vis dėlto, pergale džiaugėsi Lukas Lekavičius ir jo atstovaujama „Panathinaikos“, 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15) įveikusi Milano „AX Armani“. Nors pirmąsias minutes geriau žaidė šeimininkai, iniciatyvą bemat perėmė „AX Armani“. Ji 15-ąją minutę pirmavo 37:24. „Panathinaikos“ antrojo kėlinio pabaigoje atkuto, o po pertraukos šansų varžovams nebepaliko.
2017-12-15

Iš Šaro lūpų išskriejusi dažna frazė pačiam sukėlė šypseną

„Varžovas vienas rimčiausių“, – pasakojimą apie ketvirtadienio Eurolygos oponentus Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus pradėjo Šarūnas Jasikevičius. Vyriausiasis Kauno „Žalgirio“ treneris bemat nusišypsojo ir pridūrė: „Turbūt jums visada taip sakau.“ Graikijos krepšinio grandas Eurolygoje laimėjo septynerias rungtynes iš 10-ies ir rikuojasi ketvirtojoje turnyro lentelės pozicijoje. „Tai – komanda, demonstruojanti puikią formą.
2017-12-06

Lukas Lekavičius produktyviai pasinaudojo žaidimo laiku, bet jo gavo nedaug

Lukas Lekavičius šėlo antrajame Eurolygos rungtynių kėlinyje, bet Xavi Pascualio neįtikino. Vyriausiasis Atėnų „Panathinaikos“ treneris daugiau lietuvio ant parketo neleido. Vis dėlto, Graikijos komanda šventė pergalę namie, 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17) nugalėjusi Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Permainingose rungtynėse šeimininkų pranašumas išryškėjo ketvirtajame kėlinyje.
2017-12-01

„Real“ atsitiesė rungtynėse su „Unicaja“

Karčią piliulę rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“ nurijęs „Real“ reabilitavosi ketvirtadienį. Madrido krepšininkai namie 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) sutriuškino Malagos „Unicaja“. Pastaroji rimčiau priešinosi pusę kėlinio. „Unicaja“ 4-ąją minutę pirmavo 9:4. Vėliau „Real“ ėmė tolti ir daužė varžovus. Didžiausias pranašumas – 89:54 (39 minutė). „Real“ pataikė 14 tritaškių iš 28 (50 procentų), „Unicaja“ – penkis iš 23 (22 proc.